VicMan Visage app – retuš dotykem

Ikona téhle app působí trochu jako hračka a zároveň dojmem, že zajímat by se o ni měly hlavně ženy. Pokud se nenecháte zmýlit, možná se hodí i vám, mužům. VicMan Visage Lab je totiž postavena jako automatický editor pro rychlou retuš vašich fotografií. Stejná kouzla, jako třeba ve photoshopu, s ní neuděláte. Máte-li ale potřebu provést hbitou opravu některých nedostatků na portrétním snímku, kterým jste právě chtěli potěšit vaši drahou polovičku, myslím, že vás tahle “žehlička” na krásu určitě potěší.

Funguje jednoduše a v jejím ovládání se vyzná skutečně každý bez složitého tápání. Jednoduše pořídíte nebo vyberete z galerie snímek, který chcete narychlo opravit – odstranit nebo zmírnit nějakou tu vadu na kráse ve tváři (v barvě pleti, na pokožce, v očích) a jedním kliknutím necháte pracovat algoritmus, který tuhle změnu v několika vteřinách provede. Pro vyzkoušení, jak se program chová, můžete nejprve otestovat jeden ze dvou předpřipravených snímků v aplikaci. K dispozici máte i několik efektů pro další “vylepšení” obrazu. Ale jak už jsem zmínil, zázraky nečekejte. Pro drobné opravy je nicméně tahle app vhodná a změny k lepšímu jsou vážně patrné. Takže jestli hledáte kapesní “kosmetickou laboratoř”, jste na správné stopě:-) VicMan Visage Lab je ke stažení ZDARMA, takže proč ji alespoň nevyzkoušet. Ideální pro muže i ženy:-)

Fotografie před úpravou v app VicMan Visage Lab:

A tady je fotografie po automatické úpravě:

Jaké opravy app nabízí:

–  Plně automatická retuš tváře
–  Vyhlazení pokožky, včetně odstranění lesku v obličeji, dále nedokonalostí pokožky, vrásek
–  Oční make-up
–  Odstranění efektu červených očí
–  Bělení zubů
–  Barevné vyladění
–  Umělecké efekty
–  Snadné sdílení a uložení hotových snímků

Pokud vás tahle app zaujala, neváhejte a hurá na ni:-) Viz Odkaz na App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/vicman-visage-lab-digital/id489833171?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]