Snap – Umění, umělci a street art

Málem bych v tom spěchu a koloběhu života zapomněl, přátelé, že je ke stažení únorové vydání kultovního Hipstamatic magazínu SNAP. Pokud vás tedy baví fotoaplikace Hipstamatic a vše kolem ní, přičemž jste si letošní druhé vydání zatím nestihli z nějakého důvodu prolistovat ve svých iPhonech a iPadech, neváhejte. Vzhůru do toho ! Aktuální číslo je věnované tému ART a umělcům. Bonusem navíc je několik stránek o street artu ! No výživné, co vám budu popisovat:-)

A nepřehlédněte (toho si málokdo všímá…), že vychytávkou magazínu v elektronické verzi je, že u většiny z prezentovaných fotografií najdete malou ikonu, která vás odkáže na set objektivu, filmu a případně dalšího příslušenství, které autor při focení konkrétního obrázku použil.

Hipstamatic patří mezi nejpopulárnější fotoaplikace pro iPhone a do konce loňského roku si ho stáhlo přes 4,5 milionu uživatelů. Často ho ke své práci používají i známí fotožurnalisté událostí. SNAP je ke stažení ZDARMA a číst si ho můžete jak na webu ZDE, tak díky aplikaci v iPhonu, iPodu Touch, ale také na tabletu iPad. Pokud jste ještě na Snap nenarazili, tak neváhejte. Viz Odkaz do App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/snap-magazine/id523261788?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]