Vítězové soutěže #milujutekzblazneni

Vstávejte ze židlí, nahota přichází 🙂 Na svoji obhajobu musím hned úvodem upozornit, že tenhle snímek nepochází z mého iPhonu ! Patří jen a pouze vítězi naší fotografické soutěže v rámci festivalu iConPrague, který se konal minulý pátek a sobotu. A protože jsem v roli porotce a partnera akce dostal po skončení řadu emailů, kdy že jako zveřejním výsledky těch nejlepších, sypu si popel na hlavu a napravuji to právě teď hned! Připomínám jen, že soutěž se odehrávala na síti INSTAGRAM a hashtagem se stalo slovo: #milujutekzblazneni. Pokud na něj kliknete, můžete se podívat na kompletní sbírku:-) Je pravda, že jsem to mohl udělat už v neděli, že ano…Ale protože jsem pryč, musel jsem si  příspěvky pro vás trochu naplánovat a připravit dopředu. A tenhle se zkrátka hodí do krámu. Ale dost keců, tady máte trojici, respektive nakonec čtveřici oceněných:

1. místo – Martin HANKER alias na Instagramu vystupuje pod: @lowercraft

2. místo – Ondřej HYNEK alias na Instagramu ho najdete pod: @hyncous

3. místo – Jirka KRYL alias na Instagramu ho hledejte pod: @j1rk4

A cenu Nejvíc iCon, pro níž se porota rozhodla na místě, má Pavel DANĚK alias @danekpavel

Doplním jen zákulisní informaci, že porota měla složení: Nejznámější český instagramista a “vizuální populista” Jiří @jeera Šiftař, který žije a tvoří v Londýně. Dále Honza Březina z iLumio, fotograf a spolutvůrce videocastu Digit. A pak moje maličkost za blog iPhonefoto.cz a neúnavnou propagaci iPhone fotografie v Čechách, místy v zahraničí:-)

Tady si můžete prohlédnout foto, které získalo 2. místo…

2. místo Ondřej Hynek hyncous

…tady je krásné 3. místo…

3. místo Jirka Kryl j1rk4

…a nakonec speciální cena Nejvíc iCon:

Nejvíc iCon Pavel Daněk danekpavel

Ceny jsou rozdány (tou první byl fotoaparát Canon a druhou populární set Olloclip objektivů pro iPhone 5). A je třeba se dodatečně přiznat, že nikdo z nás netušil, že vítěz pořídí snímek nejnovější verzí iPhonu. Zkrátka, povedlo se! Ačkoliv musím sebekriticky napsat, že já několik vteřin pochyboval a měl trochu porota od matesolanutkání se vsadit, že tu vítěznou fotku autor nasnímal nějakou zrcadlovkou nebo kompaktem… Brrrr…Fuj….Taková nedůvěra?! Asi zlozvyk z minulosti…:-) Nezbývá, než ještě jednou pogratulovat vítězům a popřát spoustu skvělých fotek i poraženým. Tak mě napadá, škoda, že někdo nešel náhodou kolem a necvaknul alespoň momentku na iPhone, jak v zákulisí kavárny vybíráme vítěze…Ovšem POČKAT ! STOP !? Kdosi kolem korzoval….Ten tajemný muž s podezřelým výrazem ve tváři  alá Dr. HOUSE alias Hugh Laurie:-) Byl tam….@matesola! Pacholek ! 🙂

P.S. Technická poznámka. Tři výherci v hlavní soutěži obdrželi mimo jiné i poukazy na workshop iPhone fotografie, pořádaný blogem iPhonefoto.cz. Pokud se vám cena hodí, ozvěte se na: workshop@iphonefoto.cz Pokud ne, darujte voucher dále:-) Bude mi potěšením!