Hipstamatic představil nový fotografický balík Venice HipstaPak

Velice oblíbená fotografická aplikace Hipstamatic dostala další rozšíření. Tento HipstaPak se nechal inspirovat italskými Benátkami.

Venice HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic přes In-App nákup a stojí obligátních 0,99 €. Za tuto cenu získáte objektiv Gje Gje a film Abbot K20. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.


 

Benátky (italsky Venezia) je hlavní město severoitalské oblasti Benátsko. Jeho historické jádro leží na ostrovech v mělké laguně, novější části města pak byly vybudovány na rozsáhlém břehu. Ve dnech zvaných vysoké vody, kterých bývá každoročně průměrně 54, se zde hladina moře zvýší až o 90 cm.

Benátky dodnes mají velký historický, kulturní, společenský i administrativní význam. Od roku 1987 jsou Benátky jako jedna z nejnavštěvovanějších italských destinací památkou UNESCO. Město žije převážně z turistického ruchu. Každý rok je navštíví přibližně 15 milionů turistů z celého světa.

Zdroj: Wikipedie


 

Retro objektiv Gje Gje přidá vašemu snímku značný kontrast a jemné rozostření. Film Abbot K20 je klasický film, který ještě aplikuje trochu matu a veškeré barvy udělá trochu teplejší. Celek působí docela příjemně, a rozhodně si jej mnozí mobilní fotografové oblíbí.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si některý rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

Hipstamatic také před časem představil svou dosavadní největší aktualizaci. Co všechno přináší? Přečtěte si o ní více.

[appstore id=”342115564″ store=”CZ” style=”infobox”] [appstore id=”640339204″ store=”CZ” style=”infobox”]