Festival iConPrague se blíží, těšte se

Pokud jenom trochu fandíte značce Apple a používáte některý z “jablečných” produktů ke své práci, zábavě nebo kreativní tvorbě, určitě jste si nemohli nevšimnout, že se v posledních týdnech rozpoutala nenápadná šuškanda o chystané akci – festivalu s názvem iConPrague !!! Ano, přátelé, začátek roku bude v Praze patřit parádní sešlosti, na níž by neměl chybět nikdo, kdo se zajímá o trendy, novinky, zajímavosti, zkrátka vše, co se děje aktuálně kolem Apple komunity u nás v Čechách, ale také v zahraničí. A protože blog iPhonefoto.cz byl pořadatelským týmem festivalu vyzván ke spolupráci a mediálnímu partnerství, slavnostně tímto oficiálně oznamuji, že jsem nejen poctěn, ale pochopitelně jsem na takovou výzvu rád kývnul:-)

A protože vedle mnoha jiných aktivit se na festivalu iConPrague objeví také sekce, v níž se spolu s dalšími kolegy chystáme představit formou přednášek a workshopů také fenomén iPhone fotografie, očekávejte v dalších dnech pravidelné “ochutnávky” a tipy na to, co všechno vás ve dnech 15. a 16. února 2013 v prostorách Národní technické knihovny v Dejvicích čeká!!! A bude toho opravdu spousta. Postupně vám kromě představení některých kolegů z branže přinesu i krátké rozhovory a profily s osobnostmi, které mají celou tuhle parádu na svědomí. V první řadě třeba s Petrem Márou, který je patronem festivalu a zároveň jeho spoluautorem. Takže, vzhůru na iCon !!! Bude to krásné, bude to bláznivé, bude toho spousta pro všechny !!! Jaro, jaké jste ještě nezažili !!! Těšte se !!! 🙂

Podrobnosti o chystané akci můžete už nyní sledovat na webu: www.iCONPRAGUE.cz nebo na sociálních sítích FACEBOOK a TWITTER.