InstaGenius app – pro instamaniaky

Rostoucí síla a popularitu Instagramu na sebe strhává čím dál více pozornost i vývojářů fotoaplikací. Jen za poslední dva měsíce byste v App Store našli desítky app, které nějakým způsobem souvisí právě s oblíbeností téhle sociální sítě. Jednou z těch, které si zaslouží vaši pozornost, je nepochybně novinka InstaGenius. Pochází od vývojářů z CodeGoo, kteří mají na svém kontě například i app CameraGenius. Ta patří mezi TOP fotoaplikace, a k dnešnímu dni si ji koupilo i přes vyšší cenu už více, než 1,5 miliónu uživatelů. Snad právě proto se tvůrci pokoušejí prorazit i s další svoji app, která by i díky slovu “INSTA” v názvu mohla mít šanci na úspěch. A je třeba napsat, že nejen kvůli tomu. InstaGenius je zkrátka velmi povedenou app, která nabízí sadu doplňkových nástrojů pro editování, tvorbu rámečků, zkrátka celou škálu úprav.

K dispozici tak máte nejen tradiční efekty typu grunge, lomo, cross proces, ale i 20 filtrů pro změny odstínů, kontrastu, jasu a další. Marný není ani editor pro “rámečkování”. Můžete v něm pracovat až s šesti snímky pro jednu koláž. Ačkoliv na trhu najdete spoustu app přímo pro úpravy a zpracování rámečků, nástroj, který to umožňuje v app InstaGenius, je povedený. Vzhledem k zaměření app, která se “lepí” na populární Instagram, počítejte s tím, že můžete pracovat výhradně s formátem fotografie do čtverce. Na to jsou ale instagramisté zvyklí.

InstaGenius je vlastně dobře naladěná app pro “instamaniaky”. A samozřejmně s přímým sdílením – přeskočením do Instagramu. Dovoluje vám se odlišit a nabízí k tomu hodně zajímavých funkcí. Novinka je ke stažení za základní cenu 0,79,- eur. Viz. Odkaz na App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/instagenius-frame-pro-photo/id542300706?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]