Instagram a online hry na iPhonu

Book of Ra

Přijde vám spojení Instagramu a online hraní nesmyslné? Možná na první pohled je, ale z jiného úhlu se zdá být tento průnik velmi zajímavý.

Kdo by se nechtěl pochlubit, že vyhrál pěkný balík peněz? Takový Floyd Mayweather si rozhodně nedělá starosti s tím, že by se styděl na Instagramu ukázat, kolik si vydělal. Je to póza, která zabírá a lidé jsou zvědaví. A o tom přece Instagram je. Ukázat něco z vašeho života. Takže když budete hrát online hry, kterými lze vydělat, proč to neukázat? A v ještě lepším případě se pochlubit, když vyhrajete.

Začněte hrát a sdílejte na Instagramu

Jak začít? Možností je spousta a nemusíte vynakládat ani velké úsilí. Dnes už není třeba jít do kasina, můžete si jej během několika sekund otevřít v pohodlí svého domova a zahrát si některou z populárních her. Book of Ra je jedna z nejzábavnějších a nejpopulárnějších kasino her. Je specifická tím, že vás zavede do tajemného světa starého Egypta a vy, jako průzkumník, musíte pátrat po mytologické knize, která přinese bohatství. A když si budete chtít zahrát book of ra zadarmo, máte rozhodně na výběr.

Book of Ra

Už si dovedete představit, jak použít Instagram a online hry? Navíc když použijete hashtag #bookofra, narazíte na podobně smýšlející uživatele, kteří publikují příspěvky s fotkami herních automatů v reálném i online světě a ukazují, jak se hrou baví nebo kolik díky ní vyhráli.

V neposlední řadě je tato obrázková sociální síť skvělým zdrojem inspirace. Ať už v případě, že chcete zdokonalit své fotografické umění, poslouží i k jiným účelům. Vybíráte nový nábytek do pokoje? Zadejte jednoduše typ a Instagram nabídne inspiraci. I tak je to u online her. Jen tím, že do pole hledání napíšete klíčové slovo, otevře se vám svět ostatních uživatelů a jejich zážitků.

Na nic nečekejte

Nemáte co sdílet a čím se chlubit? Tak to změňte. Třeba jednou dosáhnete podobně pohádkového bohatství jako už zmiňovaný boxer Mayweather. Ani ten nepotřeboval ke snovým výdělkům zázračný intelekt. A nikde není napsáno, že náhoda vám nepřihraje tučný obnos peněz. I ta ale vyžaduje vaši aktivitu a bez zkoušení to nepůjde. Jeden tip na hru zdarma jsme vám dali, vše ostatní už je jen na vás.