Instagram umožní posun při přehrávání videa. Konečně

Instagram

I když Instagram umožňuje sdílení videa na jeho síť již po dlouhých šest let, za celou tuto dobu nebyl schopen přidat mu nějaké ty ovládací prvky. Alespoň do teď.

S určitostí to sice ještě říci nemůžeme, ale na sociální síti Twitter se začínají objevovat příspěvky uživatelů Instagramu, kteří mají možnost pohybovat se po časové stopě videa. Zástupci Instagramu mají oblibu vypouštět jejich novinky do světa postupně, aniž by veřejnost oficiálně informovali. Podle tohoto přístupu se dá tedy soudit, že se v brzké době skutečně této nové funkce konečně dočkáme.

Instagram

A dle ohlasů uživatelů je to velice vítaná novinka. Nyní totiž máte na Instagramu možnost si video buď přehrát, s trpělivým čekáním na jeho konec, anebo jej ignorovat. Nyní byste se po jeho časové ose tak mohli pohybovat pouhým sunutím prstu. Nic víc zjištěné informace zatím neodhalují, prvky na přeskočení daného časového úseku vpřed či zpět tedy přítomny nejspíše nebudou, což až zase tolik nevadí.

Instagram optimalizuje rozhraní pro iPhony Xs Max a XR, YouTube přidává podporu novým iPadům Pro

Web Engadget pak zjistil, že stejnou funkčnost by měla dostat i přidružená aplikace Instagramu IGTV. Instagram Stories se toto však nijak nedotkne. Tedy alespoň zatím ne.

[appstore id=“389801252″ store=“CZ“ style=“infobox“]

Zdroj: diyphotography.net

Tags from the story
, , , ,