Není to už příliš? Instagram chce po vzoru Snapchatu přidat audio a video hovory

Instagram

Instagram nepřestává v kopírování služeb jednoho z jeho největších konkurentů – sociální sítě Snapchat. Tentokrát chce dokonce obšlehnout jeho telefonní funkce.

Tak co nám z té původní vize Instagramu nakonec zbyde? I když je doba neúprosná a konkurence veliká, kdy jeden kopíruje od druhého, někdy je přece jen vhodné držet se trochu zpátky. Ne tedy asi u Instagramu, který do své aplikace v některé z jejích dalších aktualizacích pravděpodobně implementuje telefonické funkce.

Pokud Snapchat nepoužíváte, možná kroutíte hlavou. Jenže v jeho síti jsou tele a video hovory velice populární. Aby tedy Instagram netratil, chce je svým uživatelům poskytnout také. Jako již dříve mnohé jiné funkce, kterými se u Snapchatu inspiroval (Příběhy). Instagram tedy nové telefonické možnosti pravděpodobně přinese v jeho nabídce direct zpráv.

Instagram

Jako první přišel se zprávou magazín TechCrunch, který získal kód připravované aktualizace Instagramu. V něm jsou právě obsaženy různé ikony, které by se nakonec mohly objevit v prostředí aplikace. A díky jejich vzhledu je tak evidentní, o jaké funkce se bude jednat.

Uvítáte v aplikaci Instagram možnost audio a video hovorů? Napište nám do komentářů pod článkem.

Zdroj: 9to5mac.com