Hipstamatic představil novou aplikaci IncrediBooth Video

IncrediBooth

Oblíbená aplikace Hipstamatic tento měsíc žádné nové rozšíření nedostala. Místo toho vývojáři v App Store uvedli nový titul, který se jmenuje IncrediBooth Video.

Čas od času vývojáři Hipstamaticu představí nový titul, který si zaslouží více pozornosti, než aby byl jen součástí základní aplikace. Někdy je to i proto, že do jejího konceptu příliš nezapadá. Prvním příkladem budiž titul TinType. Ten svému uživateli poskytne nezaměnitelnou editaci jeho fotografie, a i když je stejná editace součástí Hipstamaticu (podstoupíte-li In-App nákup v aplikaci), vývojáři jej nabízejí i jako samostatný titul.

IncrediBooth

Vyjma sociální sítě Oggl a magazínu Scene naleznete v App Store ještě titul Cinamatic. Ten je však hlavně o pořizování a editaci videozáznamů, a proto by do Hipstamaticu nezapadl – a to je ten druhý případ typu aplikace. K němu se pak řadí i právě vydaná novinka IncrediBooth Video. Jak už totiž název sám napovídá, zde půjde o selfie snímky a videozáznamy.

 

Z fotografií video

Aplikace pracuje s vašimi Live Photos, které vcelku vkusně převede do série snímků, jenž jakoby byly pořízeny v klasické fotografické budce. Na dané sérii snímků můžete mít čtyři fotografie, samozřejmě ideálně žánru selfie v různých pózách a grimasách, které se postupně přehrávají. Celá sekvence pak trvá 10 sekund.

IncrediBooth

Na výběr máte i z několika různých témat, která vdechnou celé animaci danou atmosféru. Další prý mají přijít s následujícími aktualizacemi titulu. Novinka je nyní navíc v 50% slevě, takže pokud ji nepromeškáte, zaplatíte za IncrediBooth Video jen 25 Kč. Plná cena bude posléze 49 Kč. Kvůli nutnosti pořizování Live Photos je aplikace dostupná pro iPhony 6s a výš.

[appstore id=”1257197534″ store=”CZ” style=”infobox”] [appstore id=”342115564″ store=”CZ” style=”infobox”]