Chcete mít iPhone s šesti objektivy? S příslušenstvím ShiftCam to není žádný problém

Chcete-li unikátní sadu objektivů pro váš iPhone 7 a výš, máte ojedinělou možnost. Příslušenství ShiftCam totiž právě rozjelo kampaň na Kickstarteru.

Příslušenství ShiftCam se skládá z plastového krytu pro váš telefon iPhone (7, 7 Plus, 8, 8 Plus a X) a systému objektivů, které do něho pomocí magnetů zasunete. Každý velikostní model má samozřejmě kryt uzpůsobený jemu na míru, proto ani základní sada objektivů, která je až 6 v 1, je jiných rozměrů.

ShiftCam

Svůj telefon můžete touto sadou rozšířit o 120stupňový širokoúhlý objektiv, 180stupňové rybí oko, 10 či 20 × makro a dvojnásobný teleobjektiv. Vše je přitom ukryto v jednom zařízení, které dle použití jen posunete. To navíc pracuje s oběma čočkami pluskových iPhonů či toho s přídomkem X.

ShiftCam

 

SHIFT. POINT. SHOOT.

Aby toho nebylo málo, ShiftCam 2.0 nabízí i řešení pro vaši čelní kameru. Speciální objektiv vám nabídne záběr celých 120stupňů. Přítoma je ještě sada Pro Lens, s níž získáte profesionální řadu různých objektivů. Ty se do krytu zasunou stejně jako základní sada, avšak za použití speciální záslepky. Ty jsou třech variantách dle toho, jaký telefon sami používáte. Objektiv jako takový je však použitelný se všemi podporovanými telefony, takže nemusíte mít pro každý model jiný.

ShiftCam

Máte-li o toto řešení zájem, nejnižší investice do základní sady je na hranici 50 dolarů. Za tu nejvyšší však zaplatíte klidně i 350 dolarů. Chcete-li se o ShiftCam 2.0 dozvědět více a popřípadě vývojáře v této crowdfundingové kampani podpořit, můžete navštívit stránky Kickstarteru. Máte na to čas do 29. března.

Zdroj: Kickstarter.com