Instameet u Boleveckého rybníka #WWIM10_Pilsen

V neděli 5.10. 2014 se konal první plzeňský instameet s označením #WWIM10_Pilsen na počest celosvětového meetu #WWIM10. Sraz byl na autobusové zastávce Bolevecký rybník v 11 hodin. Srazu se účastnilo 5 instagramistů (@jakubtolar, @danekpavel, @kom1n, @krajicj, @matescho).

Okolí Boleveckého rybníku se skládá z několika menších a jednoho hlavního rybníku. Vše je nově opravené, plné dřevěných mol a pláží. Jelikož je rybník chráněný z jedné strany lesem a z druhé menší zástavbou není zde moc větrno a lze využít obrovskou plochu jako jedno velké zrcadlo. Velmi doporučuji navštívit během východu či západu slunce, protože tak je to zde nejkrásnější. Od Velkého boleveckého rybníku je i pěkný výhled na město. V celém okolí je několik parkovišť a vede sem i městská hromadná doprava, takže s dopravením se na místo nejsou problémy.

Celý Instameet probíhal v příjemné atmosféře, doufám, že i ostatní mají stejné pocity jako já, ale myslím si, že se sešla dobrá parta. Já osobně poznal, kvalitní, lokální fotografy – instragramisty. Počasí se nám docela povedlo, nebyla zima, avšak již byl cítit chladnější podzim. Fotografie jsou lehce pochmurné, ale chvílemi vysvitlo i sluníčko a nasvítilo zabarvené listí.

Pevně věřím, že se instameety a podobné akce na západě naší republiky rozjedou ve velkém a inspirujeme další mobilní fotografy. Všechny fotografie naleznete na Instagramu pod hashtagem #WWIM10_Pilsen.