Dreamy Photo HD, Snapseed a Camera+ – aktualizace fotoaplikací (21. až 23. týden 2015)Vývojáři mobilních aplikací se stále snaží vylepšovat stávající tituly novými funkcemi, schopnostmi, možnostmi a vymoženostmi. Co za aktualizace tedy nabídl jablečný obchod App Store ve 21. až 23. týdnu roku 2015?

Dreamy Photo HD

Na tuto aplikaci si na iPhonefotu můžete přečíst i samostatnou recenzi. Nejnovější aktualizace však titulu rozšiřuje jeho funkčnost. Nově jej můžete používat i v režimu na šířku, lze do něho importovat snímky v poměru stran 3:4 a 4:3 a při snímání scény se můžete přepínat mezi zadní a přední kamerou.

Dreamy 6

Snímky lze také zoomovat pro lepší kontrolu výsledné úpravy. Nově také přibyl HD edit mode.

icon
Dreamy Foto (0 ratings) Lubomir Havran BINARTS Photo & Video 25 CZK Stáhnout aplikaci

 

Snapseed

Ta největší změna přišla sice už v aktualizaci na verzi 2.0, nicméně i tato, byť jen setinová, je rozhodně přínosná. Přidává totiž oblíbený Grunge efekt, na který se jaksi v předchozí verzi nějak pozapomnělo. Stejně jako na kopírování a vkládání bodů v nabídce Výběrové.

Dále byla vylepšena práce s úpravou HDR a opraveny některé známé chyby v aplikaci obsažené. Snapseed je tak zase o kus dokonalejším nástrojem na editaci vašich snímků na mobilním zařízení.

icon
Snapseed (125 ratings) Google LLC Photo & Video, Lifestyle Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Camera+

Tato aplikace je velice oblíbenou, protože v sobě ukrývá jak separátní galerii obrázků, tak vám poskytne pokročilé fotografické funkce i následnou úpravu snímku. Nyní vývojáři přišli s podporou aplikace pro Apple Watch. Pokud je tedy nosíte na svém zápěstí, můžete s jejich pomocí pořizovat ve vašem propojeném zařízení snímky, aniž byste se ho dotkli.

Camera+

A jestliže jste milovníci selfie, nyní jej můžete v této aplikaci pořizovat přímo z notifikačního centra, kde pro tuto funkci přibyl vlastní banner.

icon
Camera+ Legacy (27 ratings) LateNite Apps Photo & Video, Social Networking 79 CZK Stáhnout aplikaci

 

Další aktualizované aplikace

ProCam 2 – Nově lze natáčet časosběr (Time Lapse) v rozlišení 4K Ultra HD. Pro tuto možnost však musíte podstoupit In-App nákup a musíte vlastnit minimálně iPhone 5.

Animoto Video Maker – Aplikace nepříliš odlišná od svých konkurentů Replay či Slice, přidává iPadům režim na šířku (Landscape). Používání aplikace je tak zase o něco pohodlnější.

Cinamatic – Do tohoto skvělého titulu na editaci vašeho videa od tvůrců legendární aplikace Hipstamatic můžete nově nahrávat videa delší než jednu minutu.