Dreamy Photo HD, Snapseed a Camera+ – aktualizace fotoaplikací (21. až 23. týden 2015)Vývojáři mobilních aplikací se stále snaží vylepšovat stávající tituly novými funkcemi, schopnostmi, možnostmi a vymoženostmi. Co za aktualizace tedy nabídl jablečný obchod App Store ve 21. až 23. týdnu roku 2015?

Dreamy Photo HD

Na tuto aplikaci si na iPhonefotu můžete přečíst i samostatnou recenzi. Nejnovější aktualizace však titulu rozšiřuje jeho funkčnost. Nově jej můžete používat i v režimu na šířku, lze do něho importovat snímky v poměru stran 3:4 a 4:3 a při snímání scény se můžete přepínat mezi zadní a přední kamerou.

Dreamy 6

Snímky lze také zoomovat pro lepší kontrolu výsledné úpravy. Nově také přibyl HD edit mode.

icon
Dreamy Foto ( ratings) Lubomir Havran BINARTS Photo & Video 25 CZK Stáhnout aplikaci

 

Snapseed

Ta největší změna přišla sice už v aktualizaci na verzi 2.0, nicméně i tato, byť jen setinová, je rozhodně přínosná. Přidává totiž oblíbený Grunge efekt, na který se jaksi v předchozí verzi nějak pozapomnělo. Stejně jako na kopírování a vkládání bodů v nabídce Výběrové.

Dále byla vylepšena práce s úpravou HDR a opraveny některé známé chyby v aplikaci obsažené. Snapseed je tak zase o kus dokonalejším nástrojem na editaci vašich snímků na mobilním zařízení.

icon
Snapseed (277 ratings) Google, Inc. Photo & Video, Lifestyle Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Camera+

Tato aplikace je velice oblíbenou, protože v sobě ukrývá jak separátní galerii obrázků, tak vám poskytne pokročilé fotografické funkce i následnou úpravu snímku. Nyní vývojáři přišli s podporou aplikace pro Apple Watch. Pokud je tedy nosíte na svém zápěstí, můžete s jejich pomocí pořizovat ve vašem propojeném zařízení snímky, aniž byste se ho dotkli.

Camera+

A jestliže jste milovníci selfie, nyní jej můžete v této aplikaci pořizovat přímo z notifikačního centra, kde pro tuto funkci přibyl vlastní banner.

icon
Camera+ Legacy (244 ratings) LateNite Apps Photo & Video, Social Networking 79 CZK Stáhnout aplikaci

 

Další aktualizované aplikace

ProCam 2 – Nově lze natáčet časosběr (Time Lapse) v rozlišení 4K Ultra HD. Pro tuto možnost však musíte podstoupit In-App nákup a musíte vlastnit minimálně iPhone 5.

Animoto Video Maker – Aplikace nepříliš odlišná od svých konkurentů Replay či Slice, přidává iPadům režim na šířku (Landscape). Používání aplikace je tak zase o něco pohodlnější.

Cinamatic – Do tohoto skvělého titulu na editaci vašeho videa od tvůrců legendární aplikace Hipstamatic můžete nově nahrávat videa delší než jednu minutu.

Konstruktér CNG čerpací stanice pro plnění osobních automobilů ve společnosti MOTOR JIKOV Group. Šéfredaktor internetového Apple magazínu Appliště.cz.