Přijďte na iPhonefoto workshop už tuto sobotu 28. září!

workshop iPhone fotografie, workshop focení iPhonem

Workshopy iPhone fotografie pokračují dalším termínem. Už tuto sobotu 28. 9. od 10.00 v centru Prahy. Přijďte a naučte se nejen pokročilé techniky fotografování iPhonem!Pokud se chcete naučit fotografovat lépe svým iPhonem, neváhejte a přijďte. Náš workshop obsahuje vydatnou teoretickou část, kde probereme úplné základy i pokročilejší techniky, tak pak hlavně praktickou, na které zhodnotíme vaše fotografie a doporučíme nejlepší formy editace a úprav. Začínáme v 10.00 a kurz trvá 4 hodiny.

iPhonefoto workshop
Digitální booklet, který dostane každý účastník kurzu

Workshop vede Tomáš Svoboda. Za sebou už má přednášky na Fotoexpu, on-line kurzy nebo také kurzy pro firmy jako je HP nebo Procter & Gamble.

Každý účastník kurzu dostane po jeho skončení digitální booklet, který obsahuje spoustu tipů a triků, jak co fotit. E-book má 150 stran a je krásně zpracovaný, takže je velkým zdrojem inspirace.

MÍSTO KONÁNÍ : První část workshopu proběhne v prostorách kavárny CAFEDU v Praze.

CENA1490,- korun včetně DPH za OSOBU.

Ve formuláři můžete vyplnit své údaje a na workshop se registrovat. Také nabízíme individuální kurz pouze pro jednoho účastníka za 2 990 Kč a kurzy pro firmy. Po registraci vás budeme kontaktovat a domluvíme se na veškerých podrobnostech, jako je čas setkání, osnova kurzu a technika, kterou budete potřebovat pro absolvování.

Workshop je také skvělým dárkem. Pokud do poznámky uvedete, že objednáváte jako dárek, zpracujeme vám voucher, který můžete předat obdarovanému.

 

    Jméno a příjmení *

    E-mail *

    Telefon *

    Vaše poznámky