Jak se stát lepším mobilním fotografem? Foťte iPhonem jako zrcadlovkou!

Magazín iPhonefoto vám přináší nejen recenze zajímavých produktů či příslušenství, ale i množství tipů na různé aplikace a samozřejmě také aktuality týkající se fotografických možností mobilních telefonů. Nabízí vám však i vzdělání v podobě workshopu mobilní fotografie. Nyní dokonce virtuálně!

Protože se naše workshopy odehrávají povětšinou v Praze (i když bychom neměli problém dojet i jinam, kdyby se kapacita kurzu naplnila), nabízíme všem těm, kteří se nemohou do našeho hlavního města v daný termín dostavit variantu absolvování iPhonefoto workshopu z pohodlí domácího prostředí.

Jak udělat i s mobilním telefonem kvalitní fotky? Nebaví vás stále s sebou nosit sice profesionální, ale těžký fotoaparát? A jak se v záplavě těch ostatních prosadit nebo alespoň neztratit? Ukážeme vám, jak na to!

Ve spolupráci s portálem VímVíc.cz, který nabízí desítky kvalitních online video kurzů, jsme ten náš uvedli ve virtuální život a vy jej tak můžete absolvovat nezávisle na datu a místu jeho vypsání. Po registraci si kurz zakoupíte online a můžete jej opakovaně shlédnout. Při první návštěvě webu máte navíc možnost získat 100 Kč slevu.

Navíc, když zadáte kód IPHONEFOTO10, tak máte slevu dalších 10 %!

Online kurz samozřejmě koresponduje s tím „fyzickým“ jen s tím rozdílem, že mu chybí praktická část. Abychom vám to vynahradili, poskytujeme možnost konzultace skrze email. I zde však získáte náš digitální booklet čítající 150 stran.

 

 

Foťte iPhonem jako zrcadlovkou

Nejdříve vás seznámíme se základy fotografování a důležitými pojmy. Dozvíte se, v jakých podmínkách fotit a čemu se vyvarovat. Představíme vám základní i pokročilejší techniky fotografování iPhonem.

Podrobně vám ukážeme sadu aktuálně populárních nebo nových aplikací. Probereme, jak udělat snímky určitých stylů fotografie a poradíme, jak a proč sdílet fotografie na sociálních sítích.

Dáme vám tipy, jak editovat fotografie přímo v iPhonu nebo jak provést specifickou úpravu snímku. V závěru také ukážeme zajímavé doplňky a příslušenství nejen pro iPhone fotografii.

 

Co se v kurzu naučím?

  • Teoretické základy fotografování
  • Osvojení si důležitých funkcí
  • V jakých podmínkách fotit
  • Čeho se vyvarovat
  • Jak v iPhonu zeditovat pořízenou fotografii
  • Jaké příslušenství zvolit pro vlastní účely

 

Pro koho je kurz určen?

  • Pro ty, kdo chtějí ze svého iPhonu vymáčknout maximum
  • Pro ty, kdo umí udělat dobrý snímek a chtějí ho účinně zeditovat
  • Pro ty, kdo chtějí mít přehled ve fotografických a editačních aplikacích
  • Pro všechny, kteří chtějí mít úspěch se svojí fotkou nejen na sociálních sítích

 

Pro více informací a zakoupení kurzu stačí navštívit stránky portálu VímVíc.cz.