Tip 2: aremaC app, tvůrce efektů

Fotoaplikace aremaC, jedna z nejprogresivnějších app z poslední doby, která umožňuje tvořit rozsáhlou zásobu filtrů a efektů v reálném čase (foto i video), je aktuálně dočasně ZDARMA ke stažení v App Store. Jedná se sice o pokročilejší typ aplikace, ale v jejím ovládání se po nějakém čase rychle zorientujete. Můžete tvořit nové efekty, používat maskování, ale také nahrávat a vše sdílet  s on-line knihovnou efektů pro ještě větší možnosti pozdějších kombinací a úprav. Podporuje plné rozlišení 8 MP na iPhone 4S. Pokud rádi experimentujete,  je to app právě pro vás!!! 

Při práci s aremaC  očekávejte:

✔ profesionální, plně parametrizované real-time efekty

✔ možnost fotit i nahrávat video se všemi efekty

✔ otevřenou on-line knihovnu, kterou si každý může svobodně rozšiřovat

✔ 6x-zoom

✔ plné rozlišení zpracování – Pokud pořídíte fotografii, máte automaticky možnost umístit ji v plném rozlišení na pozadí, a můžete okamžitě pokračovat  v pořizování další fotografie, aniž by  jste museli čekat na dokončení renderování.

✔ plný EXIF a GPS-ukládání dat

✔ možnost upravovat své fotky (ano, tato aplikace je patrně tím největším fotoeditorem v App Store)

Požadavky pro iOS: Kompatibilní s iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch (4. generace), iPad 2 Wi-Fi a iPad 2 Wi-Fi + 3G s iOS 5.0 nebo novější.

Aplikace aremaC  je pro náročnější uživatele, normálně se prodává za 1,79,- eur. Nyní dočasně zdarma. Viz odkaz do App Store.[app url=“https://itunes.apple.com/cz/app/aremac/id488626205?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]