IncrediBooth app dočasně zdarmaRychlý tip na další, tentokrát vyloženě zábavnou fotoaplikaci s názvem IncrediBooth, která se dá díky valentýnskému svátku od teď až do 14. února stahovat z App Store zdarma.  Jedná se o typickou “fotobudku”, kterých je k dispozici na trhu s aplikacemi hned několik. Tahle ale pochází z vývojářského prostředí slavného týmu Synthetic, LCC, tvůrců legendárního fotoaparátu Hipstamatic !!! A to je samo o sobě velkou zárukou, že nemůžete sáhnout vedle.

IncrediBooth je hlavně pro radost a pobavení – ideální třeba zrovna pro valenstýnskou párty s kolegy ve vaší firmě:-) Rychle se v něm zorientujete, nabízí 4 základní retro efekty, různé verze rámečků, volbu pomocí jednoho centrálního tlačítka. Pokud máte verzi IOS 5 a vyšší, lze aplikaci zpestřit propojením s dalšími efekty přes HipstaMart (online obchod provázaný hlavně s Hipstamaticem). Pokud si chcete prohlédnout, co všechno se dá s touhle app vyvádět, mrkněte na její promo stránky TADY.

Běžně je IncrediBooth v prodeji za 0,89,- eur. Nyní je dočasně ke stažení zdarma. A dobrá zpráva pro majitele iPadu. Jedná se o univerzální app, takže získáváte dva v jednom (nebo v jedné ?)..:-) Tak jestli máte rádi zábavné aplikace, hurá do toho Viz odkaz do App Store.

icon
AB Classic (1162 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Arcade, Entertainment, Action Zdarma Stáhnout aplikaci

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz