Lens+ app – efekty v reálném čase

Stává se v posledních dnech skoro tradicí, že se vždy objeví nějaká zajímavá foto či video aplikace ve slevě nebo zcela grátis, na kterou vás nemohu neupozornit:-) Pokud tedy očekáváte další tip, tady je: Aplikace Lens+. Ano, správně tušíte, že půjde o app, která vás doslova zavalí počtem různých objektivů. Dodám jen, že většina z nich se vážně povedla a rozhodně je z čeho vybírat. A pozor, Lens+ je nyní aktuálně dočasně (pravděpodobně zase jenom na několik hodin), ke stažení ZDARMA, zatímco normálně si ji vývojáři cení na tradiční částku 1,59,- eur.
Teď mě napadá… Vlastně nechápu, proč jsem doposud tuto aplikaci ještě netestoval a vás na ni neupozornil ? Zřejmě dočasně chybný software v mé hlavě:-) Ale vážně, Zkuste si Lens+, určitě nebudete zklamáni. Obzvlášť zábavně působí rozložení efektů v menu a také náhledy v reálném čase:-)  S aplikací se pracuje velmi pohodlně a především rychle. Snadno se v ní orientuje i začátečník. Jediná zásadní poznámka snad jen k funkcionalitě – je třeba počítat s tím, že ve srovnání s jinými fotoaplikacemi se vám u téhle nepovede nahrát a editovat  již vytvořené snímky z galerie Camera Roll. To zkrátka není možné. Tvořit a upravovat smíte pouze fotografie, které aktuálně aplikací nasnímáte nebo si je později vyzvednete k úpravě z alba Lens+. Každému to nemusí zcela vyhovovat, nicméně za prozkoumání tahle app opravdu stojí. A přitom vás teď na pár hodin nestojí ani cent:-) Skočte po ní !
Zajímavé funkce v Lens+:
– Snadné a rychlé ovládání pro změnu fotoaparát do “analogové” kamery.
– Možnost přepnutí normálního objektivu na “analogový” jedním dotykem.
– Náhledy a vizuální efekty přímo v reálném čase.
– Možnost zarámování obrazu jedním rychlým dotykem.
– Vybraný objektiv – efekt lze použít  jak pro fotografie, tak videa.
– Rychlé a snadné sdílení na Facebooku a Youtube.
Některé z mnoha objektivů v Lens+: 
Baby Face,  Color Dodge, Text, Cross Process, Redscale, Lomographic, Goth, Duo Sépie, Stříbrná želatina, Diana, Kieb 16a, Ronda, Smena 35, HOLGA, Luvitel 166 +, Aqua Sapphire, Nashville, Early Bird, NewAge, Skyline, Kyanotypie, 1920, xPRO, Super 8 mm, 70., Zlatý věk, Pinhole.

Viz Odkaz do App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/lens+/id426609724?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]