Máte už SuperApple Magazín vydání Září – říjen 2016?

Páté číslo časopisu SuperApple Magazín v roce 2016, vydání Září – říjen 2016, vyšlo ve středu 7. září a jako vždy přineslo spoustu zajímavého čtení o společnosti Apple a jejích produktech.

Hlavním tématem tohoto čísla jsou nejnovější verze operačních systémů Applu. Dozvíte se vše o systému macOS Sierra pro počítače a notebooky, o mobilním systému iOS 10 určeným pro mobilní zařízení iPhone a iPad i o novinkách, které do chytrých hodinek Apple Watch přinese nová verze systému watchOS 3. A to včetně praktických zkušeností.

SuperApple

Neméně zajímavé je pak téma věnující se využití mobilních zařízení od Applu, především iPadů, ve školách a při vzdělávání. Dozvíte se, jaké aplikace jsou nejlepší pro učitele a studenty i jak iPady pomáhají ve výuce. A podíváte se tak na bezpapírovou školu či kancelář.

Nemalou část obsah pak tvoří také recenze zajímavých doplňků jak pro iPady či iPhony, tak i pro stolní či přenosné Macy. A tolik oblíbená fotografická sekce dostává v tomto čísle více prostoru, než doposud. Opět je psána redaktory serveru iPhonefoto.cz a dá vám tipy na aplikace zaměřující se na černobílou úpravu fotografie. Díky aplikaci Snapwire vám i povíme, jak své fotografie zpeněžit. Dočkáte se také recenze jednoho ultimátního fotografického titulu. Nezapomínáme ani na tradiční čtenářskou poradnu či tipy a triky na užitečné aplikace a hry. Poutavými články přispěla i partnerská redakce Appliště.cz.

Tip: najděte si svůj nejbližší stánek v interaktivní mapě!

Kam pro časopis?

 

  • Podrobný přehled obsahu včetně náhledových stránek najdete na stránce s obsahem časopisu.
  • Časopis je možné najít jak v síti spolupracujících prodejců, tak již dnes i na novinových stáncích.
  • Můžete si jej také objednat eshopuvydavatele (zde neplatíte žádné poštovné), případně i v elektronické podobě prostřednictvím systému Alza Media nebo Wooky pro pohodlné čtení na počítači i iPadu.

 

Tags from the story
, , ,