Mextures prémiové textury nově pro Photoshop

Využíváte-li služeb pravděpodobně nejrozšířenějšího editoru fotografií Photoshopu, můžete si do něho nově stáhnout sady textur populární aplikace Mextures.

Ne že by to nešlo do teď. Autor aplikace i samotných textur Merek Davis je nabízí ke stažení (některé v akci zdarma, některé za peníze) na svých webových stránkách. Nyní však přišel s prémiovou sadou Mextures Premium Pack, která je díky svému vysokému rozlišení textur postavená speciálně pro fotografy a grafické designéry pracující ve Photoshopu. Jednotlivé balíky mají neomezenou komerční licenci, takže když si je koupíte, můžete jich využít dle libosti. Když si je zakoupíte (nyní s 50% slevou), budoucí aktualizace budete mít samozřejmě zdarma.

Mextures do textu

Mextures je aplikace pro iOS zařízení, která aplikuje na vaše snímky vrstvy v podobě textur a různých odlesků. Obsahuje ale i základní úpravu snímku. Unikátní je hlavně svými „formulemi“, které vytvořil nejen autor aplikace ale i mnozí jiní fotografové. Formule je sada úprav, kterou můžete na snímky opakovaně použít, ty obsažené můžete i zpětně upravovat, nebo si vytvořit formuli vlastní. Pro svou univerzálnost a pojetí považuji Mextures za jednu z nejlepších editačních aplikací pro platformu iOS. Recenzi aplikace Mextures od redakce iPhonefoto si můžete přečíst v SuperApple magazínu Květen-červen 2014.

[appstore id=”650415564″ store=”CZ” style=”infobox”]