Narrative Clip otevřel svou platformu všem vývojářům

Je to tady. Narrative otevřel svou platformu všem vývojářům. Jedná se tak o další krok k tomu, aby se platforma stala rozšířenější a hlavně úspěšnější.

Narrative Clip je malý a decentní módní doplněk, který každých 30 sekund pořídí snímek. Vy se přitom musíte starat jen o to, aby mělo zařízení dostatek šťávy. Nic víc není potřeba. Ať jste turistou, sportovcem, hrajete si s dětmi, či jste na nějaké party, Narrative Clip je stále s vámi a stále dokumentuje, co děláte. 30 sekund je přitom základní nastavení produktu, vy si interval můžete změnit v rozpětí od deseti sekund do dvou minut. Ostatně přečtěte si samostatnou recenzi produktu.

Narrative

Otevřená platforma umožňuje každému, kdo chce použít Narrative Clip například jako palubní kameru, rozšíření pro Apple TV, nebo chce nechat snímky z Narrativu zobrazit jako widget ve WordPressu vytvořit aplikaci přesně na míru. Jste-li vývojář, stačí navštívit stránky open.getnarrative.com a dozvíte se tam vše potřebné. Pokud vývojářem nejste, ale máte zajímavý nápad, jak Narrative Clip využít, navštivte forum.getnarrative.com, kde můžete vývojáře inspirovat. Třeba pak vaší aplikaci sami vytvoří.

Během února se v kancelářích Narrativu ve Stockholmu uskuteční tradiční Hackathon, ve kterém se vývojáři během krátké chvíle pokusí vytvořit co nejvíce aplikací pro toto zařízení. Dá se tedy očekávat, že brzy přijde spousta rozšíření pro toto zajímavé příslušenství. V předprodeji je již také jeho druhá generace, která umí natáčet i video.