Mextures, Typic, Priime – Aktualizace zásadních fotoaplikací (24. a 25. týden 2015)

Vývojáři mobilních aplikací se stále snaží vylepšovat stávající tituly novými funkcemi, schopnostmi, možnostmi a vymoženostmi. Co za aktualizace tedy nabídl jablečný obchod App Store v 24. a 25. týdnu roku 2015?

Mextures

Mextures mám rád, Mextures mě baví, Mextures patří do mých TOP tří fotoaplikací. Takže děkuji ti Mereku, že jsi konečně udělal aktualizaci pro displeje iPhonů 6 a 6 Plus. To, že je teď Mextures univerzální aplikací pro iPhony i iPady je pak skvělou třešničkou na dortu.

 

Použití této aplikace v jablečném tabletu totiž dostává zcela nový rozměr. Kdo Mextures neznáte, neváhejte a kupujte. Pro jeho textury a formule si ho zamilujete. Anebo ho budete nesnášet, to je také varianta.

[appstore id=”650415564″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Typic

V této aplikaci přidávající vašim fotkám text přibyl Doodle Pack 2, ve kterém dostanete 54 nových ilustrací a to zdarma. Pokud je vám to málo, přibyly zde ještě dva balíky -Love Pack a Brands Pack.

Typic

 

V každém je 18 položek zdarma, dalších 36 si můžete pořídit, když podstoupíte In-App nákup.

[appstore id=”601467470″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Rhonna Designs

Podobně jako v titulu Typic byly přidány nové nálepky (sady Watercolor), designové balíky (Insta Arts, Insta Dance, Insta Shape) a rámečky.

Rhonna

 

Pro jejich použití však musíte podstoupit několikeré mikrotransakce.

[appstore id=”667819594″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Priime

Jedná se o relativně novou aplikaci, proto tato aktualizace nese označení 1.1.1. Titulu byla přidána pokročilá editace ořezu snímku a možnost kdykoli si během úpravy zobrazit zdrojovou fotografii dlouhým podržením prstu na snímku.

Priime

 

[appstore id=”934587545″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Filterstorm Neue

V této stařičké, leč stále oblíbené aplikaci pro úpravu vašich snímku nově přibyly filtry Vibrance a Clarity.

Filterstorm

 

[appstore id=”728479183″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Defqt

Jak už název titulu napovídá, tato aplikace se zaměřuje hlavně na destrukci vašeho snímku. V této aktualizaci přibyly další z řady. Jmenovitě se jedná o Dots a Infinite, každý za cenu 0,99 €.

dfqt

 

[appstore id=”817026377″ store=”CZ” style=”infobox”]