Autor aplikace Mextures vydal nový titul Vellum

wallpaper

Za velice populární aplikací pro úpravu fotografie Mextures stojí fotograf Merek Davis. Ten nyní přichází s aplikací Vellum, která zkrášlí plochu vašeho iPhonu.

Vellum je totiž aplikace, která vám poskytne nepřeberné množství pozadí pro plochu vašeho telefonu. Je zdarma, avšak obsahuje dvě reklamy. Jedna je klasickou Google reklamou a druhá odkazuje právě na titul Mextures, který jestliže neznáte, je to rozhodně chyba. Mnohé snímky v aplikaci Vellum byly totiž právě v Mextures editovány.

Aplikace není složitá. Jednoduše si v ní vybíráte jednotlivé sady tapet, které vám poskytnou i svůj popis. Pak už stačí snímek vybrat a uložit. Máte zde i možnost zobrazit si náhled, jak bude na ploše iPhonu vypadat. Pokud si tedy rádi často měníte vzezření vaší obrazovky, je Vellum právě pro vás.

wallpaper

 

Ruth a Mextures Collective

S představením aplikace Vellum přišla i zpráva o aktualizaci titulu Mextures na verzi 2.5. Ta přinese novou sadu formulí od Ruth (@r.uthy) do Guest Formulas a bude ideální k úpravě vašich krajinek. Nadále také roste komunitní projekt The Mextures Collective, ve kterém můžete kolaborovat s ostatními uživateli sociální sítě Instagram nad jednou, vždy jinou, vybranou fotografií.

 

[appstore id=”1095068317″ store=”CZ” style=”infobox”] [appstore id=”650415564″ store=”CZ” style=”infobox”]