Udělejte vaše fotografie úžasné s aplikacemi z App Store

app store


I z fádní fotografie dokážete vykouzlit mistrovské dílo, pokud víte, jak na to. Pokud to nevíte, poradí vám četné aplikace z App Store.

 

 

úžasné fotografie

Seznam aplikací z kolekce „Make your photos awesome“ z App Store:

 

 

Camera+

Populární foto aplikace Camera+ nejen že umí fotit do RAWu, ale už i podporuje duální objektiv iPhonu 7 Plus. V neposlední řadě pořizuje fotografie také v širším barevném gamutu P3. Samozřejmostí jsou pokročilé fotografické funkce a i editační možnosti.

 

icon
Camera+ Legacy (247 ratings) LateNite Apps Photo & Video, Social Networking 79 CZK Stáhnout aplikaci

 

VSCO

VSCO je populární aplikace na mobilní úpravu fotografií, která svým uživatelům poskytuje nejen možnost fotografovat s pokročilejšími funkcemi v jeho rozhraní fotoaparátu, ale zaměřuje se i na editaci snímků. Dokonce obsahuje také mikrosociální síť, ve které se se svými úlovky můžete chlubit.

 

icon
VSCO: Photo & Video Editor (258 ratings) Visual Supply Company Photo & Video, Lifestyle Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Enlight

Elight je pokročilý editační nástroj pro vaše fotografie, který umí i další zajímavé kousky, za pomoci nichž je výsledkem i něco jiného než jen fotografie (malba, skica atd.). Daní za množství funkcí je ale počáteční nepřehlednost titulu.

 

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

infiltr

Aplikace infiltr vám poskytne zcela nový pohled na aplikování filtrů vašim snímkům. Stačí vám totiž přiložit prst na scénu a pohybovat s ním po ní. V závislosti na tom, kam svým prstem pojedete, bude se její vzezření měnit. Toto však funguje nejen v postprodukční editaci, ale ještě před pořízením snímku přímo v aplikaci. Filtr umí infiltr přidat i vašim videozáznamům nebo panoramatickým snímkům, čímž se každá aplikace chlubit rozhodně nemůže.

icon
Infltr - Infinite Filters (28 ratings) Yooshr Ltd Photo & Video, Entertainment Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Cinemagraph Pro

Cinemagraph rozpohybuje vaše snímky, to ale ne ve stylu Live Photos. Zde totiž rozhýbá jen vybranou část fotografie a zbytek zachová statický. Samozřejmostí je i základní úprava fotografie a nějaká ta dodatečná postprodukce.

icon
Cinemagraph Pro (96 ratings) Flixel Photos Inc. Photo & Video Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Picky

Aplikace Picky používá pokročilý algoritmus k tomu, aby ve vaší galerii fotografií vyhledala ty nejlepší snímky, automaticky je upravila a umožnila vám jejich sdílení jediným potvrzením tlačítka. Pokud však s výsledkem nebudete spokojeni, samozřejmě vám dá možnost do své editace zasáhnout.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

Fabby

Fabby je aplikace pro úpravu hlavně vašich selfie snímků a videozáznamů. Umí totiž upravit a vtipně či tematicky animovat pozadí snímku nebo sekvence.

icon
Fabby — Photo & Video Editor (37 ratings) Google LLC Photo & Video, Entertainment Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Waterlogue

Aplikace Waterlogue přemění vaše fotografie v obrazy. Doslova. Převede je totiž na malbu či kresbu, jednoduchým způsobem tak vykouzlíte opravdové umělecké dílo. Přítomna je i podrobná editace převodu.

icon
Waterlogue ( ratings) Tinrocket, LLC Photo & Video, Lifestyle 129 CZK Stáhnout aplikaci

 

Polarr

Polar Photo Editor – Photo Editing Tools for All (jak se celým názvem aplikace jmenuje) je plně vybavený editační nástroj. Nabízí jednu z nejlepších korekcí barev a nastavení expozičních nástrojů. Jako jeden z mála obsahuje také práci s RGB křivkami.

icon
Polarr Photo Editor (530 ratings) Polarr, Inc. Photo & Video, Utilities Zdarma Stáhnout aplikaci