Moment Case – první pouzdro pro iPhone s tlačítkem spouště

Existuje velké množství kvalitních objektivů a doplňků pro iPhone, počínaje Olloclipem, iPro Lens konče. Dnes vám představujeme další přírustek do této řady, a tím je novinka Moment Case!

Pouzdro se zabudovaným tlačítkem spouště momentálně vyvíjí tým kolem Marca Barrose. Někteří z vás si možná vybaví jejich rok starou (a úspěšnou) Kickstarter kampaň, která se týkala objektivů Tele Lens (60mm) a Wide Lens (18mm) pro iPhone 6. V nové probíhající kampani na Kickstarteru jde o zabudování těchto objektivů do krytu/pouzdra se zmíněným tlačítkem spouště pro iPhone 6, později pro iPhone 6 Plus a telefony s operačním systémem Android.

moment case

Co je to Moment Case?

Moment Case je nové pouzdro pro iPhone, momentálně v procesu hledání financí přes Kickstarter. Kampaň končí za pár týdnů a jelikož ji přispěvovatelé podpořili už více než dvojnásobkem požadované částky, která činila 100 000 $, můžeme tedy počítat s jeho výrobou. Brzy to bude rozhodně „must have“ pro všechny iPhone fotografy!

vyroba moment case

Jak Moment Case funguje?

Pouzdro je vyrobeno z odolného materiálu, takže se fotografové nemusí obávat, že se jim rozbije ve složitějších podmínkách (např. při fotografování hor a podobně). Je ovšem dostatečně tenké, takže se bez problému vejde do kapsy, když jej zrovna nepoužíváte. Jedinečným jej dělá tlačítko spouště. Přijde vám tento produkt zajímavým?

aF0WOn3

Odkazy:

Kickstarter kampaň

Oficiální webové stránky Moment