Spouštíme pro vás iPhonefoto workshopy!

Každý den lidé udělají víc než miliardu fotografií mobilními telefony. Přes 300 miliónů jich publikují pouze na Facebooku a 45 miliónů na Instagramu. A tato čísla stále rostou. Jak udělat i s mobilním telefonem dobrou fotku? A jak se v záplavě těch ostatních prosadit nebo alespoň neztratit?

Co vás naučíme ?

PODROBNÉ INFORMACE k workshopům iPhone fotografie:

 

  • Workshop tvoří teoretická a praktická část. V té první  vás seznámíme se základními i pokročilejšími technikami  fotografování mobilním telefonem.
  • Podrobně vám představíme sadu aktuálně populárních nebo nových aplikací (mimo jiné Instagram, EyeEm, Hipstamatic, TinType, Snapseed, Mextures, VSCO Cam, DistressedFX a mnohé další…
  • Poradíme, jak a proč sdílet fotografie na sociálních sítích (Facebook, Instagram, Twitter, EyeEm a další ). Adam Kos vám dá tipy, jak editovat fotografie přímo v iPhonu a dá několik tipů a triků jak fotit mobilním telefonem
  • Po teoretické části následuje ta praktická, během které se účastníci budou věnovat fotografování v exteriéru. V závěrečné části workshopu se věnujeme vyhodnocení fotografií pořízených v terénu. Upozornění: Dramaturgie semináře se může měnit podle aktuálního počasí nebo ročního období.
  • Jak se zúčastnit? Vyplňte a pošlete nám poptávkový formulář ZDE, který je zároveň závaznou přihláškou na vámi vybraný workshop. Jakmile se váš kurz naplní, budeme vás včas (min. 14 dnů předem) informovat o termínu  a pošleme vám údaje potřebné pro zaplacení účastnického poplatku + podrobné informace o termínu, místu konání a přesném obsahu kurzu.
  •  Za kolik? Cena každého jednoho workshopu je 990,- Kč včetně DPH. Počet účastníků je omezený. Workshopu se může zúčastnit max. 15 osob.
  • V případě zájmu vám vystavíme dárkový poukaz, který můžete věnovat jakékoliv osobě. Stačí do formuláře do poznámky vepsat, že chcete tento poukaz vystavit. Po zaplacení platby převodem na účet obdržíte osobně nebo poštou poukaz s kódem, který majitele opravňuje k účasti na 1x vybraném kurzu iPhone fotografie či některého dalšího, námi nabízeného kurzu, v období od ledna do prosince 2015.

+ BONUS NAVÍC: Každý z absolventů kurzu po zakončení obdrží emailem výběr tipů, triků a informací pro to, jak být lepším v mobilním fotografováním

Termíny jednotlivých kurzů jsou oznámeny vždy alespoň 14 dní předem a zájemci se o nich dozvědí prostřednictvím magazínu iPhonefoto.cz a nebo na této stránce.

AKTUÁLNÍ TERMÍN: Bude upřesněn dle zájmu účastníků, nejdříve se však bude jednat o březen 2015.

TYP WORKSHOPU: iPhone fotografie (historie, základní pojmy, teorie, jak fotit mobilem, praxe, aplikace + tipy na editaci).

POČET OSOB: Maximálně 15 účastníků.

DÉLKA TRVÁNÍ: Podle počtu zájemců – 4 hodiny pro až 6 osob, 7 hodin pro až 15 osob

LEKTOŘI:

Adam Kos – šéfredaktor magazínů iPhonefoto.cz a Appliste.cz

Tomáš Svoboda – administrátor webů iPhonefoto.cz a Appliste.cz.

MÍSTO KONÁNÍ : Bude upřesněno dle délky trvání workshopu a počtů účastníků, lokalitou se však bude jednat o Prahu.

CENA990,- korun včetně DPH za OSOBU.

OBJEDNÁVKY: Přes náš formulář ZDE. Podrobnosti zašleme na email.