Používáte objektivy Moment? Tak se vám bude líbit tento kryt pro iPhone Xs

Společnost Moment je známá pro své řešení uchycení objektivů na různé mobilní telefony a zejména iPhony. S tímto krytem vašemu iPhonu Xs šťáva určitě nedojde.

Olloclip své předsádky na iPhony usazuje pomocí speciálního těla, na kterém jsou objektivy obsaženy. Moment na to jde jinak. Ten pro jednotlivé modely dodává i kryty, do kterých se jeho objektivy šroubují. Nyní přišel s krytem pro iPhone Xs, který je zároveň powerbankou.

Olloclip představil nové řešení uchycení jeho objektivů. A je jiné, než byste možná čekali

Hardwarová spoušť i Qi nabíjení

Důležité jsou zde dva faktory. Pouzdro je certifikováno Applem, a pokud již nějaký objektiv vlastníte, bude vám do pouzdra pasovat. Kryt je vyroben z pogumovaného silikonu a obsahuje Lightning konektor, skrze který může váš iPhone nabíjet. Vložení telefonu je jednoduché a příliš se od toho Apple originálního neliší. Stačí ohnout horní část a telefon do krytu zasunout.

Kryt obsahuje i Lightning konektor, skrze který se nabíjí. Lze jej ale dobít i na jakékoli Qi podložce. Přítomny jsou prostupy pro reproduktory, stejně jako očko pro poutko. Specialitou pak je hliníkové dvoupolohové hardwarové tlačítko, které v aplikaci Moment slouží jako spoušť, přičemž v první poloze samozřejmě ostří.

Moment Battery Photo Case pro iPhone Xs vás vyjde na 99,99 dolarů (cca 2 200 Kč). Kupovat jej můžete přímo na stránkách výrobce. Ten uvádí, že je kompatibilní i s iPhony X. Pokud vlastníte iPhone 7/8 či iPhone 7 Plus/8 Plus, pak společnost nabízí variantu i pro ně. Cena je ve všech případech stejná.

Zdroj: AppleInsider.com

Tags from the story
, , , , ,