Momentky z ulic – výstava pouliční fotografie

Za necelých 14 dní, konkrétně v pátek 18. září  od 17:00 se koná vernisáž výstavy pouliční iPhone fotografie, na kterou bych vás chtěla upozornit z naprosto zištných důvodů! Jedná o mou vlastní výstavu, která se pod záštitou COVRPhoto (velmi povedené příslušenství pro všechny street fotografy!) a iniciativy občanského sdružení ozs.cz uskuteční přímo na ulici v tzv. pouliční galerii VÝLOHA (respektive před ní) v Bystřici pod Hostýnem, městečku na Východní Moravě.

Výstava MOMENTKY Z ULIC bude prezentovat 45 černobílých iPhone street fotografií, všechny byly pořízeny během tohoto půlroku převážně v Holešově (kde bydlím), ale bude tam i několik obrázků z brněnských ulic, Kroměříže nebo z New Yorku. K fotografování na ulici jsem se dostala nedávno, experimentováním s novinkou COVRPhoto (ZDE si o tom můžete přečíst článek). Nepopírám, že v oboru pouliční fotografie jsem nováčkem a zcela určitě se nemůžu rovnat mistrům jak na poli české, tak zahraniční mobilní street fotografie. Tím více mne potěšilo, že mi nedávno zazvonil mobil s nabídkou uspořádání výstavy v bystřické VÝLOZE. Z vlastní iniciativy bych své rozmazané, podexponované a zašuměné (ano záměrně) fotky nejspíš nevystavovala na veřejnosti. Takže pokud budete mít v pátek 18. září cestu na Východní Moravu, zastavte se podívat na mé mobilní „výcvaky“ v Bystřici pod Hostýnem! Na vernisáži před VÝLOHOU bude i kulturní vložka s pěnicemi, které si připravily tématický výběr písniček na téma mých fotek, takže buďme zvědavi. Nikdo je ještě neslyšel.

JANA_BIG

Výstava potrvá přibližně dva měsíce, předpokládané ukončení je koncem listopadu 2015.

Adresa:

Galerie Výloha (vitrína bývalé Knihy)

Dolní 546, Bystřice pod Hostýnem

 IMG_8813

ZDE je odkaz na „událost“ na Facebooku. Ráda tam uvidím i nějaké reakce, ať už pozitivní nebo negativní. Vaší nejlepší reakcí ovšem bude, pokud se přímo na výstavu přijdete podívat! Na Instagramu nebo Twitteru můžete o výstavě „hastagovat“ pod pojmem #vyloha!

Budu se těšit!