Mr. Fotostream 2: Které fotky se dostaly do grandiózního finále a kdo zvítězí

Jak už si mnozí z vás všimli, na oficiálním Facebooku webu iPhonefoto.cz jsme už informovali o fotografiích, které se dostali do finále druhého kola naší fotosoutěže Mr. FOTOSTREAM.

Ani jsme nečekali, že nám do sekce FOTOSTREAM přijde tolik skvělých příspěvků, které navíc měly jednotnou a pro někoho svazující tématiku ZÁTIŠÍ. Nicméně, fotek se sešlo téměř padesát a dle kvality většiny fotografií je poznat, že vám téma sedlo a soutěž vás bavila. A to nás těší, protože do budoucna budeme mít motivaci vám připravovat soutěže další a lepší!

Ačkoliv jsme původně zamýšleli, že finálových fotografií bude pouze deset, nemohli jsme tohoto čísla dosáhnout, protože u některých fotek se shodoval počet hlasů. A vaše hlasy v této soutěži rozhodovaly ze všeho nejvíc. Nakonec se finálových fotek sešlo celkem patnáct a zde je představujeme! Samozřejmě velký dík patří VŠEM autorům, kteří se soutěže zúčastnili a během období od 14. prosince do 15. ledna zaslali své příspěvky do našeho FOTOSTREAMU. Snad vás namotivujeme i příště! Konec řečí, zde jsou finálová ZÁTIŠÍ.

Foto @jerricku

1 - Jerricku - Cela zeme je za mnou

Foto Vlada Ploca

3 - Vlada Ploca - Zátiší se štětci

Foto Vlada Ploca  

2 - Vlada Ploca - Zátiší s jablky

Foto Lukáš Janoušek

4 - Lukas Janoušek - Pečeme

Foto @majklb

5 - Majklb - Hippo still life

Foto @majklb

6 - Majklb - music still life

Foto @majklb

7 - Majklb - Neocubism still life

Foto Martin Zimmer

8 - Marzim - Zátiší

Foto @sylvie_mach

Processed with VSCOcam with b1 preset

Foto @wphotonick

10 - Wphotonick - Kytarové zátiší

Foto @wphotonick

11 - Wphotonick - Za zrcadlem

Foto @wphotonick

12 - Wphotonick - Zapomenuté zátiší

Foto Zuzana Reisnerová

13 - Zuzana - Okno

Foto Zuzana Reisnerová

14 - Zuzana - Zátiší dablér

Foto Zuzana Reisnerová

15 - Zuzana - Zrcadlení - zátiší

Soutěž tímto výběrem zdaleka NEKONČÍ!! Redakce iPhonefoto.cz vybere 3 FOTOGRAFIE z finálové patnáctky a ti z vás, kteří přijdou na Appliště, iPhonefoto a Macfórum sraz v sobotu 31. ledna, rozhodnou o vítězi gripu SHOULDERPOD S1!! Pro lepší představu o tomto příslušenství a způsobu hlasování se podívejte na video níže!

Závěrem znovu připomeneme, že řečený sraz se koná v sobotu 31. ledna 2015 v Pracovna.cz v Praze a přijdou se na nás podívat i z televizního pořadu Applikace! Více info a hlavně REGISTRACI na tuto akci najdete ZDE. Ta je pro nás důležitá, abychom měli představu, kolik vás vlastně dorazí. Bude to zajímavé odpoledne (od 14:00 – 18:00) s ještě zajímavějšími hosty, proto neváhejte!

Appliště, iPhonefoto a Macfórum sraz