Darujte workshop focení iPhonem k Vánocům!

Darujte workshop

Do konce roku jsou workshopy pozastavené, ale ten příští zase vyučujeme. Darujte workshop k Vánocům, vystavíme vám speciální vánoční voucher a potěšíte blízké!

Pokud se chcete naučit fotografovat lépe svým iPhonem, neváhejte a přijďte. Náš workshop obsahuje vydatnou teoretickou část, kde probereme úplné základy i pokročilejší techniky, tak pak hlavně praktickou, na které zhodnotíme vaše fotografie a doporučíme nejlepší formy editace a úprav. Začínáme vždy v 10.00 a kurz trvá 4 hodiny. Přesné termíny budou vypsány na začátku roku 2018.

iPhonefoto workshop
Digitální booklet, který dostane každý účastník kurzu

Workshop vede Tomáš Svoboda. Za sebou už má přednášky na Fotoexpu, on-line kurzy nebo také kurzy pro firmy jako je HP nebo Procter & Gamble.

Každý účastník kurzu dostane po jeho skončení digitální booklet, který obsahuje spoustu tipů a triků, jak co fotit. E-book má 150 stran a je krásně zpracovaný, takže je velkým zdrojem inspirace.

MÍSTO KONÁNÍ : První část workshopu proběhne v prostorách kavárny CAFEDU v Praze.

CENA1490,- korun včetně DPH za OSOBU.

Ve formuláři můžete vyplnit své údaje a na workshop se registrovat. Také nabízíme individuální kurz pouze pro jednoho účastníka za 2 990 Kč a kurzy pro firmy. Po registraci vás budeme kontaktovat a domluvíme se na veškerých podrobnostech, jako je čas setkání, osnova kurzu a technika, kterou budete potřebovat pro absolvování.

Darujte workshop
Vánoční voucher, který dostane obdarovaný.

Workshop je tak skvělým dárkem. Pokud do poznámky uvedete, že objednáváte jako dárek, zpracujeme vám voucher, který můžete předat obdarovanému. Posíláme v elektronické podobě i poštou jako vytištěný kupon.

 

    Jméno a příjmení *
    E-mail *
    Telefon *
    Vaše poznámky