Aktualizace zásadních fotoaplikací (3. a 4. týden 2015)

Po Novém roce všichni užívají klidu a zimních dovolených na vrcholcích hor, a tak se toho příliš neděje. I tak se však najde hrstka aplikací, které nezahálejí a přinášejí svým uživatelům něco lepšího a nového.

ProCam 2

Tato zejména fotící aplikace dostala dle vývojářů zatím největší aktualizaci, která titul povyšuje na verzi 5.0 (co přinesla verze minulá, si můžete přečíst v článku s aktualizacemi týdne 45 a 46 roku 2014). Tímto se z ní stává i plnohodnotný videoeditor. Vývojáři přidali možnost úpravy videa funkcí ořezu, střihu, rotování, zrcadlení i pokročilejší korekcí perspektivy. Nesmí chybět ani 50 filtrů prý vytvořených mistry z oboru, některé je však nutno nejdříve zakoupit. Přibylo také 15 objektivů, mezi kterými jsou ty nejznámější – Fisheye, Tilt Shift, ale i Macro, Split, Ripple, Striped, Hatched, Halftone.

Dostupný je také nový balík deseti dalších filtrů vhodných pro pouliční fotografii, který si však musíte nejdříve zakoupit pomocí In-App nákupu. Následuje ještě mnohé vylepšení práce aplikace se 4K videem, na které se budou vývojáři stále více zaměřovat.

[appstore id=“730712409″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Adobe Photoshop Express

Pokud máte své Adobe ID, které se hodilo už u aplikace Aviary, můžete jej použít i k přístupu do placené sekce této aplikace. Ta vám tak nabídne možnost redukce šumu a hlavně možnost využívat Premium Looks či Custom Looks. Přihlášením také získáte přístup do My Looks, což je nová funkce, do které si můžete právě všechny své oblíbené „vzhledy“ ukládat.

 

[appstore id=“331975235″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Další aktualizované aplikace

Camu – V této jednoduché a oblíbené aplikaci přibylo 10 nových filtrů do sady Fresh Classics. Řečený set je vhodným zejména pro portréty, dokumentaci životního stylu a přírodní krásy. A zaplatíte si za něho 1,99 €.

camu

Burstio – Titul, na něhož jste si nedávno mohli na iPhonefotu přečíst recenzi, dostal svou první aktualizaci. Ta řeší zejména problémy s iCloud Photo Library a opravuje drobné chyby.