Olloclip přichází s novým příslušenstvím

objektiv

Netěšte se na nějaké nové kryty po vzoru Olloclip Studio nebo snad na samotné objektivy. Nyní si můžete pořídit příslušenství, které však přináší zajímavou přidanou hodnotou.

 

PENDANT STAND & ATTACHMENT LOOP

Pedant Stand and Attachment Loop je stojánek pro váš iPhone 6/6s a 6/6s Plus a zároveň držák pro vaše objektivy Olloclip. Stačí jej vpůli rozdělit a do vzniklých drážek vložit některý ze zmíněných telefonů. Samozřejmě se zde nenacházejí žádné stativové závity a jedná se tak o opravdu jednoduchou stabilizaci, pokud s sebou nechcete nosit žádné další příslušenství navíc.

Cena Pedant Stand and Attachment Loop  je 9,99 € a objednávat jej můžete na stránkách Olloclip.com.

 

IPAD AIR 2 ADAPTER

Proč by v Olloclipu vymýšleli nové varianty objektivů na tablety iPad, když stačí jen chytrá redukce? Pokud vlastníte nějaký set pro předchozí generaci iPadu, tato redukce zajistí, že vám padne i na tablet iPad Air 2. Brzy se určitě dočkáme i nějaké mutace na 9,7palcový iPad Pro, který má fotografické možnosti zase o kus dál.

adaptér

Cena iPad Air 2 adaptéru je 9,99 € a objednávat jej můžete na stránkách Olloclip.com.

 

Pokud si na stránkách Olloclip.com objednáte jakýkoli objektiv do konce 30. 5. 2016, dostanete Pedant Stand jako dárek. Slev a akcí je ale více, takže příliš neotálejte. Získat můžete třeba i 20% slevu na Olloclip Studio a další.