Overlapps – tipy nejen na fotoapp

Jeden z báječných projektů pro generování tipů na aplikace pro iPhone, iPod Touch a tablet iPad, které si zaslouží nejen vaši pozornost, ale i podporu, je nepochybně web OVERLAPPS. Pokud jste na něj ještě nenarazili, doporučuji. Už proto, že nyní je vedle webové (a podle mě velmi parádní) verze, k dispozici také samostatná aplikace Overlapps pro iPhone. Hurá do světa tipů v kapse, respektive v iPhonu:-)

Overlapps je vlastně generátor aplikací, které běžně najdete v App Store. Autoři projektu ale využili prostor na trhu a zájmu uživatelů jablečných zařízení, kteří hledají přímé tipy a doporučení na to, která z app stojí za pozornost a stažení. Jasně, základní info o tom najdete v již zmiňovaném App Store od Apple. S Overlapps ale můžete najít více detailů a ke všemu se podělit o své poznatky s dalšími návštěvníky webu i app. Pokud si web zaslouží pozornost, potom app budete milovat! Je nádherně naprogramovaná a funguje skvěle. Alespoň takovou zkušenost mám po zhruba deseti dnech testování já osobně. V první řadě nabízí TIPY a DOPORUČENÍ na aplikace dne.

Takže hned po ranní kávě se můžete podívat na novou porci app, která by vás mohla zaujmout:-) A to velmi hravě a přehledně. K dispozici je vyhledávání podle kategorií, ale také sekce, v níž se okamžitě dozvíte, kterou z aplikací si lidé oblíbili globálně. Stejně tak máte možnost konkrétní vybrané app uložit a vrátit se k nim později. Zkrátka a dobře, vytvořit si takový osobní seznam těch, které stojí za pozornost. Pochopitelně nechybí ikony pro hodnocení i sdílení na sociální sítě Facebook a Twitter.

Na vámi vybranou app můžete rovněž obratem poslat tip emailem svým přátelům a známým. Projekt v tuhle chvíli ještě nemá ve své databázi všechny app, které najdete v App Store. Každým dnem ale jejich počet roste a zpravidla vás nemine žádná zajímavá novinka. Takže, pokud ještě neznáte tenhle lákavý “tipátor” a generátor app pro jablečná zařízení, neváhejte ani chvilku a směle na něj. App Overlapps je ke stažení ZDARMA a kromě rychlých přehledů, ukázek a popisů, má v sobě pochopitelně zakomponovaný přímý odkaz do App Store pro stažení konkrétní vybrané aplikace. Viz. Odkaz na App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/overlapps/id507477252?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]