Periscope přichází s užitečnou novinkou

Periscope, který živě přenáší vámi natáčené video, se masivně rozšiřuje a jeho uživatelů značně přibývá. Proto není divu, že jej vývojáři stále vylepšují.

Periscope v těchto dnech testuje zcela novou funkci, která umožňuje kreslit přímo do vašeho živého vysílání. Můžete si vybrat z barevné palety a používat tak k různým malůvkám právě tu vaši oblíbenou barvu. Facebook taktéž pracuje na možnosti živého vysílání a jak server iDownloadBlog dodává, je jasné, že Periscope, který patří Twitteru a je s Facebookem přímý soupeř, se bude snažit ze svého náskoku vytěžit maximum.

Jak vyplývá z videa nahrané na Youtube uživatelem Matt Navarra, zakreslené křivky ve videu po několika vteřinách mizí podobným způsobem, který známe z funkce Digital Touch na Apple Watch. Podle mluvčího Twitteru se tato funkce jmenuje Sketching neboli skicování a v současné době jí testuje několik beta testerů. Sketching by měl být uvolněn do ostrého provozu už relativně v brzké době.

„Testujeme Sketching s malou skupinou lidí. Tato funkce umožňuje snadné a zábavné zákresy do obrazu přímo při vysílání,“

A co si o této funkci myslíte vy? Těšíte se na ni nebo vám přijde zbytečná?

[appstore id=“972909677″ store=“CZ“ style=“full“]

Zdroj: iDownloadBlog