Dramatik, nová aplikace od vývojáře Dreamy Photo, je v App Store. Získejte kódy zdarma

Vývojářské studio BINARTS stojící za titulem Dreamy Photo vydalo nový titul Dramatik. Ten se zaměřuje hlavně na editaci fotografií a videa za pomoci HDR.

Aplikace poskytuje velice jednoduché rozhraní, ve kterém vám dá na výběr, zda chcete pořídit fotografii, natočit videozáznam nebo úpravu aplikovat na některou fotografii načtenou z vaší galerie.

 

Drama v reálném náhledu scény

Na výběr je několik filtrů (jejichž náhled je aplikovaný v reálném čase), možnost editovat míru HDR, kontrastu a vinětace, ale také určit vyvážení bílé nebo expozici. Samozřejmostí je možnost využít i přední fotoaparát vašeho zařízení.

Dreamy Photo

Skvělou funkcí titulu je, že kdykoli během editace můžete stisknout ikonu šipek a pohybem sledovat aplikované změny. To navíc nejen po pořízení záznamu, ale ještě předtím. Vždy tak dostanete zpětnou vazbu o tom, zda se úprava hodí, či je lepší zvolit jinou. V nastavení si pak jde ještě určit, zda chce ukládat i zdrojové snímky, nebo jen ty již editované.

XPTEAFNNWM6M

Chcete aplikaci Dramatik, která běžně stojí 49 Kč, získat zdarma? Tak sledujte náš Instagramový účet iPhonefotocz. Během následujících dní tam uveřejníme několik kódů na její stažení. Buďte tedy ve střehu, protože jak se říká, kdo dřív přijde, ten dřív mele.

Dreamy Photo

Jeden kód vám přikládáme i sem do článku. Ale samozřejmě i zde platí ono lidové rčení. Kód lze totiž uplatnit jen jednou. Pokud nevíte, jak tak učinit, otevřete aplikaci App Store ve vašem telefonu iPhone, sjeďte v záložce Dnes úplně dolů a tam zvolte nabídku Uplatnit. Následně již jen stačí (po případném přihlášení se) vložit kód a stisknout Uplatnit.

[appstore id=”1422471892″ store=”CZ” style=”infobox”]