Za půl hoďky profíkem. Apple vás za pomoci svého odborníka naučí editovat fotografie

Apple

Apple rozjel novou službu, ve které vás za půl hodiny naučí ovládat všechny editační možnosti jeho produktů. Samozřejmě to má ale háček.

Kdepak, nemusíte si to zaplatit. Je to kompletně zdarma. Nicméně je tomu jen pro americké uživatele. S profíkem Applu si stačí skrze tuto stránku naplánovat telefonní hovor a ten vám posléze řekne, jak z vašich obyčejných fotografií vykouzlit fotografie úžasné. Tedy v ideálním případě.

Školení probíhá výhradně telefonicky. Druhé straně tak displej, ať už iPhonu, iPadu, iPodu touch nebo Macu neukazujete. Proto také Apple uvádí, že je při hovoru nutné použít sluchátka, nebo hlasitý odposlech, abyste při něm mohli své zařízení ovládat oběma rukama. Daný odborník přizpůsobí „školení“ vaší úrovni dovedností a vše vám patřičně popíše.

iPhone X

 

Je to o Fotkách

Školení se pak týká aplikace Fotky. Je to logické, protože se jedná o nativní aplikaci společnosti, která poskytuje mnohé funkce. I tak ale nenabízí tolik, co tituly třetích stran. Apple nejspíše chce tímto krokem podpořit používání své aplikace na editaci snímků, která zůstává v záplavě těch z App Storu poněkud upozaděna (nutno říci, že právem). Většina uživatelů ji tak využívá jen jako galerii.

Možností využít takového školení tak Apple doplňuje nabídku svého vzdělávacího programu týkajícího se focení a úpravy fotografií. Konzultační schůzku si totiž můžete naplánovat i v kamenném obchodě Apple Store, zároveň si ale můžete přečíst příručku o aplikaci nebo shlédnout výuková videa. Pokud však služeb Applu využít nemůžete/nechcete, jsme tu pro vás my. Stačí se přihlásit na náš iPhonefoto Workshop.

Zdroj: AppleInsider.com