PicsPlay PRO app – fajn editor ve slevě

S velkou slevou máte nyní možnost si koupit univerzální nástroj – editor pro úpravu fotografií, ale i tvorbu koláží PicsPlay PRO, který pochází z vývojářské dílny JellyBus. Ta má na svém kontě už řadu povedeých aplikací, z nichž naposledy se v App Store objevila velmi povedená app Moldiv. Pokud jste o ni ještě neslyšeli, doporučuji se podívat na článek, který jsem o ní před časem publikoval ZDE.

Ale zpátky k PicsPlay PRO. Ta sice není žádným nováčkem na trhu, nicméně letos v lednu dostala povedený update a pokud bych ji měl někomu speciálně doporučit, budou to nejen začínající, ale i pokročilí iPhone fotografové. Klidně bych k ní použil provařený slogan “App pro celou vaši rodinu”:-) Proč ?

Protože má v sobě skutečně řadu funkcí, které budou bavit nejen zkušeného tvůrce, ale i vaši začínající a váhavé autory. Může bavit vás, vaši manželku, ale  i vaše rodiče, kteří by si chtěli třeba jen pohrát s úpravou fotografií z dovolené. A prostor je tu i pro vaše potomky. Tahle app je pro děti jako stvořená:-)
Má v sobě sadu nástrojů, které dovolují například vkládat do fotografií různé “stickers” obrázky. Do fotek můžete i malovat, případně vkládat typizované nápisy a vzkazy. Tahle na první pohled nenápadná aplikace toho má v sobě opravdu hodně. Více vám může napovědět promo video. A teď k ceně. Normálně tenhle “nadupaný” nástroj stojí 2,99,- eur, zatímco nyní se dá ve slevě získat za základních 0,89,- eur. Ke všemu se jedná o univerzální app pro iPhone, iPod Touch, ale také tablety iPad a iPad Mini. Doplním jen, že vyzkoušet si můžete nejprve jeho LITE verzi, která je ke stažení ZDARMA. Plnotučnou si pak můžete stáhnout tradičně z odkazu za touhle větou:-) [app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/picsplay-pro/id527093371?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]

Příklady některých funkcí a efektů, které app nabízí:

Asi 200 předvoleb a profesionálně zpracovaných stylů:

– Témata  HDR, Blur, ART, Vintage, Grunge, Professional, Color Splash, Black & White
– Vytváření masky na jakoukoliv z 200 předvoleb s plnou podporou maskovacích nástrojů
– Možnost vytvořit si vlastní jedinečný efekt z neomezených kombinací a předvoleb

Color Splash:

– Intuitivní a dobře reagující rozhraní
– Funkce vpřed/vzad pro jednotlivé úpravy v krocích.  Možnost změny velikosti štětce, měkkost
– Kreslení do fotografie, možnost výběru dramatického efektu a selektivních barev

Tilt-Shift:

– 3 typy – lineární, radiální, oválný. Ovládání rozostření plochu a sledovat účinek současně.