Nakreslete perfektní portrét s aplikacemi z App Store

app store

Nemalujte jen čerta na zeď a zkuste namalovat i něco v těchto aplikacích z App Store. Ušetříte za papíry i barvy, protože ty vám zde nikdy nedojdou.

portrét

 

Seznam aplikací z kolekce „Paint the Perfect Portrait“ z App Store:

 

Tayasui Sketches

Aplikace Tayasui Sketches vám umožní kreslit si, co vás napadne. Ať už designové návrhy, tak jen obyčejné čmáranice. Dokonce vám k tomu poskytne na 20 různých nástrojů.

[appstore id=“641900855″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Procreate Pocket

I když Procreate Pocket obsahuje filtry, není zrovna o fotografii, ale je hlavně o kreslení. Nic nefotíte, místo toho si ale vezmete virtuální štětec a začnete malovat, co máte na mysli, nebo před očima.

[appstore id=“916366645″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

 

Adobe Photoshop Sketch

Kdo by Photoshop od společnosti Adobe neznal. V různých variantách je dostupný i na platformě iOS. Konkrétně tento přídomek Sketch vám poskytne pokročilé kreslící nástroje, možnosti kopírování prvků i využití cloudových služeb.

[appstore id=“839085644″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Inspire

Inspire je pokročilá aplikace pro kreslení, ať už čehokoli. Její uživatelské prostředí si zakládá na rychlosti a přehlednosti, abyste ihned po ruce měli ty nástroje, které potřebujete a nemuseli je někde hledat.

[appstore id=“315556628″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Autodesk SketchBook

I autodesk je velice mocný nástroj, pokud si chcete na svém iOS zařízení jen tak čmárat, nebo vytvářet hodnotná díla. Opět poskytuje rozsáhlou paletu nástrojů a obrovské množství funkcí, kterými se vám snaží ulehčit práci.

[appstore id=“883738213″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Brushstroke

Chcete-li udělat ze svých vzpomínek umělecké dílo, pomůže vám v tom i titul Brushstroke. Přemění totiž vaše fotografie na malbu v duchu známých klasických umělců.

[appstore id=“824421012″ store=“CZ“ style=“infobox“]