Workshop a soutěže na iConPrague

Už je to tak, přátelé…Napětí stoupá, nervozita vrcholí…Blížíme se do finále – den “D” je za dveřmi ! 🙂 V pátek začíná dlouho očekávaný svátek nejen Apple fanoušků, kteří se na dva dny sejdou v rámci konference iConPrague v Národní technické knihovně v pražských Dejvicích. A protože program je hodně našponovaný, je pouze na vás, kdy se na akci vypravíte a koho z lektorů, osobností a odborníků na vše kolem “jablečného světa” si nenecháte ujít.
Připomínám proto, že kompletní program – bezplatnou i placenou část – najdete na webu ZDE. Pokud fandíte hlavně svému iPhonu nebo iPodu Touch a mobilní fotografii (a nejen jim), dovoluji si vás pozvat na speciální workshop iPhone fotografie (jedná se o placenou část pro omezený počet účastníků). Máte poslední šanci objednat se online. Sejdeme se v pátek mezi 12.30 a 14.30 hod? Pokud ano, iPhony s sebou !!! Spolu s kolegy se pak o fotografii a mobilní fotografii budeme bavit také v panelové diskusi v sobotu mezi 11.15 až 12.15 hod., která je ZDARMA a v sekci iCon LIFE.

Připomenutí třetí – stále máte možnost vyhrát prima ceny ve fotografické soutěži pro uživatele INSTAGRAMU s názvem: #milujutekzblazneniPodrobnosti najdete ZDE.

A sladká tečka na závěr. Soutěžení není NIKDY DOST, takže novinka: Prvních 100 návštěvníků konference se může těšit na slosování, v němž kolega Petr Mára vybere 10 z vás, kteří si odnesou hodnotné ceny. Například novinku – tiskárnu od firmy CANON ! To už stojí za to si v pátek přivstat, ne ? Startujeme v 9.00 hod…Podrobnosti ZDE. A mimochodem, já tam fakt budu !