Předprodej Olloclip Studio spuštěn

Olloclip Studio je nejnovější příslušenství pro mobilní telefony této značky. V létě loňského roku proběhla úspěšná kampaň na Kickstarteru a nyní si již mohou produkt předobjednat i ti, kteří projekt nesponzorovali.

Pokud tak učiníte, vyjde vás Olloclip Studio na 89,99 €. Celá sada by vám měla dorazit během února. Na jeho počátku by totiž již první objednávky měly být expedovány. A co za své peníze dostanete?

olloclip studio 1

Je toho dost. Předně se jedná o kryt na váš iPhone 6 či 6s nebo iPhone 6 Plus či 6s Plus (ceny jsou pro všechny varianty shodné), na který lze připnout mnohé gripy a držáky. V celém balení se tak mimo krytu nachází ještě čtyři další položky.

olloclip studio 2

Jedná se o grip, kterým provléknete prsty pro lepší uchycení telefonu, držák pro přídavné světlo či mikrofon, stojánek pro pohodlné prohlížení fotografií a sledování videí a konečně i adaptér se čtvrtinovým závitem pro připevnění celé sady na libovolný stativ.

olloclip studio 3

Předobjednávat můžete přímo v eshopu Olloclip. Samozřejmě se pokusíme Studio získat, abychom vám přinesli jeho podrobnou recenzi. Zaujal vás tento projekt a uvažujete o jeho koupi? Podělte se o tom s námi v komentářích pod článkem.