Olloclip Studio – nový projekt na Kickstarteru

Olloclip, společnost, která se proslavila populárními objektivy na iPhony, má na Kickstarteru nový projekt. Tentokrát se zaměřila na uživatele iPhonu 6 a 6 Plus, pro které si připravila Olloclip Studio. Speciální kryt, na který je možné připevnit až několik dalších fotografických příslušenství.

Olloclip Studio kombinuje hned několik zcela nových a jedinečných systémů. Základem je kryt, který na první pohled vypadá velmi bytelně a zcela zakryje všechny hrany iPhonu. Vtip je v tom, že kryt funguje zároveň i jako držák pro další fotografické příslušenství. Podle dostupných fotografií a videa lze na tento kryt umístit až šest dalších speciálních úchytů, na které jednoduše umístíte další fotografické vybavení.

 

Olloclip Studio

 

Na zadní stranu krytu lze umístít například ruční grip, díky kterému pohodlně můžete fotografovat, točit videa či jen ovládat iPhone. Následně můžete na hrany krytu umístit další speciální držáky a gripy, do kterých lze zamontovat například stativ, grip na externí blesk či světlo a dokonce i mikrofon.

 

Olloclip Studio - náhledy

 

Na závěr samozřejmě nesmí chybět ani objektivy Olloclip, které opět snadno umístíte tam, kam patří. Olloclip Studio nabízí stejné objektivy, na které jsme byly dosud zvyklý, tedy čtyři věci v jednom – dvakrát makroobjektiv, rybí oko a šírokoúhlý objektiv nebo jen objektiv zaměřený na makro fofografii.

 

Olloclip držáky

 

Podle videa a dostupných informací na Kickstarteru se z vašeho iPhonu rázem stane profesionální nahrávací zařízení, které umožní fotografovat a natáčet kvalitní záběry a snímky. Velmi příjemné je i to, že kryty a gripy lze různě kombinovat a každý si tak najde to, co mu nejvíce vyhovuje. Podle společnosti časem přijdou další barvy či speciální tenký kryt, který je určen pouze pro objektivy.

 

 

Jako každá Kickstartetrová kampaň, tak i tahle má nějaký cíl, který by ráda splnila. Vývojáři z Olloclipu chtějí během třiceti dnů vybrat sto tisíc dolarů, přičemž aktuálně atakují hranici třiceti tisíc dolarů. Pokud kampaň podpoříte, můžete si vybrat z široké nabídky odměn, které logicky zahrnují nový Olloclip Studio. K dispozici jsou různé variace od samostatného krytu až po kompletní výbavu, kterou Olloclip nabízí. Podle vybrané odměny se samozřejmě liší i cena.

 

Olloclip - case

 

Osobně mi to přijde jako dobrý a originální nápad a pevně věřím, že se vývojářům z Olloclipu podaří vybrat celou částku. Je tedy možné, že se nového Olloclipu brzy dočkáme i na pultech obchodů a e-shopů.

 

Grip

A co vy? Zaujal vás nový kryt a speciální držáky?

Zdroj: kickstarter.com