Na nic nečekejte! Skvělé fotografické iOS aplikace jsou ve slevě

ikona


Chcete na aplikacích ušetřit nějakou tu kačku? Tak zbystřete. Mnoho iOS foto aplikací je totiž až do 2. února ve skvělé slevě.

foto aplikace ve slevě

 

Seznam iOS aplikací z kolekce „Limited-Time Offers – Get Creative!“ z App Store:

 

Animation Desk Ultimate – sleva 95 %

Aplikace Animation Desk Ultimate vám poskytne prostor pro vybouření vaší neomezené kreativity. Jedná se o perfektní animační nástroj, zabalený do jediného a intuitivního titulu.

icon
Animation Desk Ultimate (1 ratings) Kdan Mobile Software LTD Entertainment, Education 499 CZK Stáhnout aplikaci

 

Pixelmator – sleva 75 %

Pixelmator je, dalo by se říci, jednodušší Photoshop. Své fotografie můžete klonovat, deformovat, vyvažovat bílou, upravit jim sytost, ostrost a kontrast barev. Lze použít i různé nástroje a zbavit se tak nepříjemných „fleků“, též můžete do fotografií kreslit a přidávat různé objekty.

icon
Pixelmator (19 ratings) Pixelmator Team Photo & Video, Productivity 129 CZK Stáhnout aplikaci

 

Procreate Pocket – sleva 65 %

Titul Procreate Pocket trochu vybočuje z žánru fotografie, protože v něm jde hlavně o kreslení. Nic tedy nefotíte, místo toho si ale vezmete virtuální štětec a začnete malovat, co máte na mysli, nebo zrovna před očima.

icon
Procreate Pocket (16 ratings) Savage Interactive Pty Ltd Graphics & Design, Productivity 129 CZK Stáhnout aplikaci

 

Tayasui Color – 65 %

Omalovánky nejsou jen pro děti. I ti již dospělí nad nimi mohou zapomenout na všední starosti a nemyslet prostě a jednoduše na nic. U těch elektronických, jakými jsou Tayasui Color, vám navíc nikdy nedojdou pastelky.

icon
Tayasui Color (8 ratings) Tayasui.com Entertainment, Lifestyle 79 CZK Stáhnout aplikaci

 

Waterlogue – 70 %

Aplikace Waterlogue přemění vaše fotografie v obrazy. Doslova. Převede je totiž na malbu či kresbu. Jednoduchým způsobem tak vykouzlíte opravdové umělecké dílo. Přítomna je i podrobná editace převodu.

icon
Waterlogue (3 ratings) Tinrocket, LLC Photo & Video, Lifestyle 129 CZK Stáhnout aplikaci

 

Brushstroke – 65 %

Chcete-li udělat ze svých vzpomínek umělecké dílo, pomůže vám v tom i titul Brushstroke. Přemění totiž vaše fotografie na malbu v duchu známých klasických umělců.

icon
Brushstroke (15 ratings) Code Organa Photo & Video, Entertainment 99 CZK Stáhnout aplikaci

 

Sketch Club – 65 %

Malovat můžete i v aplikaci Sketch Club, která je opravdu mocným digitálním nástrojem k vyjádření vaší kreativity. Aplikaci vytvořili praví profesionálové tak, aby byla přístupná i naprostným amatérům. A protože existuje již šest let, přičemž po celou tuto dobu je pravidelně aktualizována, asi se jim to opravdu povedlo. Najdete v ní i mikrosociální síť s denními výzvami, takže se budete pravidelně vracet.

icon
Sketch Club (8 ratings) blackpawn.com Entertainment, Photo & Video 79 CZK Stáhnout aplikaci

 

Formulas – 50 %

Aplikace Formulas je velice podobná populárnímu titulu Mextures. Snaží se vzít již vytvořené sady filtrů, textur a vylepšení obrazu a aplikovat je na fotografii jako celek.

icon
Formulas - Photo Lab Effects and Custom Frames (1 ratings) Samer Azzam Photo & Video, Entertainment 79 CZK Stáhnout aplikaci

 

BeCasso – 50 %

I aplikace BeCasso se zajímá hlavně o převod vašeho snímku na něco „víc“. K dispozici máte množství stylů, profesionální nástroje, precizní editaci pixel po pixelu, četné filtry a mnoho dalšího.

icon
BeCasso Photo Editor (14 ratings) DigitalMasterpieces GmbH Photo & Video, Entertainment Zdarma Stáhnout aplikaci