Odložte zrcadlovky, přichází poslední letošní číslo magazínu Snap !

Jako skalní fanoušek fotoaplikace Hipstamatic a všeho, co se kolem ní jen šustne, jsem se na tenhle okamžik tradičně těšil. A už je tady, poslední letošní vydání kultovního magazínu SNAP od tvůrců právě app Hipstamatic a sítě ÓGGL, je právě ke stažení a jeho obsah mě opět fascinuje. Tentokrát si tvůrci jako hlavní téma vybrali vše, co jakkoliv souvisí se slovem COLOR.

Snap obalka prosinec 2013

Obálka parádní, obsah uvnitř inspirativní. Obzvlášť skvěle na mě tentokrát působí hlavně druhá polovina čísla. Zatímco v té první se autoři zaměřili tradičně na cestování, módu, gastronomii, hudbu a nevynechali ani ostatní oblíbené rubriky, další část je výrazně obrazová. Najdete v ní například excelentní soubor snímků s názvem RUST od ALLANA EZIALA, strhující kolekci makro fotografií BUG-A-BOO od CALEBA MESSERA, nebo pro mě doslova fascinující detaily a polodetaily lidského těla od CHIUN-KAI SHIHA. Skvělou tečkou na závěr je fotostory od CHUCKA ARLUNDA. Co jméno, to pojem:-)

Doplním jen, že magazín SNAP si můžete stáhnout ZDARMA pro iPhone a iPad. Pokud se chcete inspirovat tím, co všechno se dá nafotit aplikacemi Hipstamatic nebo ÓGGL, která je dostupná i pro platformu Windows Mobile, neváhejte ani vteřinu. Podle posledních čísel si Snap stáhne kolem půl miliónu čtenářů měsíčně. Prohlížet si ho můžete i ve verzi pro desktop, odkaz na web najdete ZDE. Doporučuji občas sledovat i blog tohoto magazínu, který najdete TADY. Příjemné a hodně inspirativní čtení![appstore id=”523261788″ store=”CZ” style=”infobox”][appstore id=”640339204″ store=”CZ” style=”infobox”][appstore id=”342115564″ store=”CZ” style=”infobox”]