Aplikace Mextures dostala příjemnou aktualizaci a je zase o něco lepší

aplikace

Nejen že tvůrce aplikace Merek Davis uvedl do App Storu novou aplikaci Vellum, nyní zapracoval i na vylepšení titulu Mextures a poskytl mu jednu velice užitečnou aktualizaci.

Absence možnosti porovnání editovaného snímku s tím zdrojovým mě jednoduše štvala. Tento zásadní nešvar jinak skvělého titulu byl tedy konečně odstraněn. Stačí na editovaný snímek přiložit váš prst a ihned vidíte rozdíl mezi originálem a průběžnou úpravou fotografie.

 

Fixed crashing, fixed export, fixed color

Ve verzi 2.5.1 bylo ještě odstraněno několik chyb, takže aplikace už nepadá, pokud rolujete vaší knihovnou a nepadá ani při samotném exportu snímku. S tímto totiž mohli mít někteří uživatelé problém. Osobně jsem podobné pády naštěstí nezaznamenal.

Dále byly odladěny některé editace a to zejména v balíku Atmospheric s použitím Hard Light Blending módem, který mohl zobrazovat bílé pixely. Byly také upraveny tóny barev textur Seattle a Portland, které mohly být špatně exportovány při ukládání snímku do galerie.

Od předchozí aktualizace na verzi 2.5 už také můžete využívat formulí od Ruth Brotherton (@r.uthy), jejíž editace se hodí zejména na fotografie krajiny. Chcete-li o aplikaci Mextures ve verzi 2.0 vědět více, už v čísle Květen – červen 2014 magazínu SuperApple na něho vyšla recenze. V elektronické podobě je magazín stále k dostání.

[appstore id=“650415564″ store=“CZ“ style=“infobox“]