Skvělá ProCamera dočasně ve slevěJedna z nejlépe navržených fotoaplikací pro tvorbu, správu a úpravu fotografií a videa ProCamera je aktuálně v App Store ke stažení za zvýhodněnou, třetinovou cenu. Zatímco běžně si ji vývojáři cení na 4,49,- , teď se dá koupit za 0,89,- eur.  Existují desítky vysoko hodnocených aplikací, ale tahle patří jednoznačně do první pětky. Alepoň si to myslí spousta iPhone fotografů a blogerů, kteří píší o fotografických app pro iPhone. Pokud se chcete před případným nákupem seznámit s podrobnou specifikací toho, co ProCamera dokáže, můžete se podívat na web vývojářů TADY. Mimochodem, její kvalitu ocenil v roce 2010, kdy byla uvedena její první verze, také slavný blog GIZMODO, který ji udělil i cenu BEST PHOTO APP 2010.

ProCamera je skvěle  vyvážená aplikace, v níž vlastně získáte 5 různých aplikací v jedné.  Zahrnuje sadu nástrojů pro editaci, podporu sociálních sítí a souvisejících nástrojů.  Podle některých zkušených iPhone fotografů ji lze právem označit za app s vysokým standardem a funkcemi na úrovni profi fotoaparátů.  A mimochodem, má krásný a intuitivní design.  Rozhodně doporučuji !!!

Odkaz do App Store.

icon
AB Classic (1164 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Arcade, Entertainment, Action Zdarma Stáhnout aplikaci

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz