Další promo na iPhone X – další reklamy a další videonávody

Ještě se vám to nepřejedlo? Apple tlačí jeho top model iPhone X, seč mu síly stačí. Nedávno uveřejnil nové reklamy a nyní přicházejí i další videonávody na to, jak komponovat snímky za použití telefobjektivu i bez něho.

Apple v Austrálii začal vysílat čtyři reklamní spoty z jeho série Shot on iPhone, které jsou pojmenovány První tanec. Reklamy jsou však zaměřené výhradně na homosexuální páry, které spolu prožívají jejich první chvíle ve sňatku manželském.

Tři spoty trvají pouhých 15 sekund, stopáž čtvrtého (na který se můžete podívat v úvodu článku) je již celá jedna minuta. To spojuje všechny tři páry do jednoho klipu, kterým přidává ještě další a další novomanžele. A ano, všechny tyto reklamy jsou natočené na iPhone X. Společnou mají však i píseň, kterou je song Never Tear Us Apart od kapely INXS, jež zpívá Courtney Barnett.

Abychom byli spravedliví, oproti zmíněným reklamám se následující návody týkají i modelů 7 a 8 Plus, kteří disponují teleobjektivem. Ty tentokrát nezmiňují žádnou funkci, jen doporučují, jak byste měli na scénu nahlížet, aby byl výsledek poutavější. V prvním případě tedy hlavně za použití teleobjektivu.

Zdroj: AppleInsider.com, YouTube