Další promo na iPhone X – další reklamy a další videonávody

Ještě se vám to nepřejedlo? Apple tlačí jeho top model iPhone X, seč mu síly stačí. Nedávno uveřejnil nové reklamy a nyní přicházejí i další videonávody na to, jak komponovat snímky za použití telefobjektivu i bez něho.

Apple v Austrálii začal vysílat čtyři reklamní spoty z jeho série Shot on iPhone, které jsou pojmenovány První tanec. Reklamy jsou však zaměřené výhradně na homosexuální páry, které spolu prožívají jejich první chvíle ve sňatku manželském.

https://youtu.be/IBI6RmCIPE0

https://youtu.be/590u06pRCBI

https://youtu.be/ym97-7QMJ0s

Tři spoty trvají pouhých 15 sekund, stopáž čtvrtého (na který se můžete podívat v úvodu článku) je již celá jedna minuta. To spojuje všechny tři páry do jednoho klipu, kterým přidává ještě další a další novomanžele. A ano, všechny tyto reklamy jsou natočené na iPhone X. Společnou mají však i píseň, kterou je song Never Tear Us Apart od kapely INXS, jež zpívá Courtney Barnett.

Abychom byli spravedliví, oproti zmíněným reklamám se následující návody týkají i modelů 7 a 8 Plus, kteří disponují teleobjektivem. Ty tentokrát nezmiňují žádnou funkci, jen doporučují, jak byste měli na scénu nahlížet, aby byl výsledek poutavější. V prvním případě tedy hlavně za použití teleobjektivu.

Zdroj: AppleInsider.com, YouTube

Tags from the story
, ,