#IPCZ_TAJEMSTVI: A vítězem se stává…

A máme tu výsledky našeho prvního INSTA projektu na Instagramu, kde jsme minulý pátek s kolegy vyhlásili, ať nám pod hashtagem #ipcz_tajemstvi posíláte své fotografie. V první řadě děkujeme všem 34 účastníkům, kteří se prezentovali na téma “tajemství” 109 fotografiemi:-) Je to pro nás první podobná zkušenost a myslím, že s potěšující odezvou. Ale ať to neprodlužujeme. Čtyřčlenná porota kolegů z blogu iPhonefoto.cz se “usnesla”, že nejvíce bodů si zaslouží snímek detailu ruky s jistým “tajemstvím” mezi prsty. Nehledejte v tom žádné skryté “radosti nebo úchylky”.  Snímek zkrátka dostal nejvíce bodů a mě osobně se na něm líbila hlavně jeho úprava, tedy editace po nafocení, která je patrná. Vítězný obrázek najdete v odkazu ZDE, ale také tady na blogu.Tímto gratuluji autorovi @adacello ! S vítězným snímkem svedl “krvavý” boj obrázek, kterému nakonec porotci udělili pomyslnou stříbrnou metu. Jeho autorem je @rio_69 a my gratulujeme podruhé. Třetí příčku pak získal instagramista @mickeyczRovněž blahopřejeme na dálku a těšíme se na vaše další fotografie v budoucích INSTA akcích:-)Insta projekt tajemstvi foto 4

Vítězný snímek od @adacello

Insta projekt tajemstvi druhe mistoDruhé místo od @rio_69

 

Insta projekt tajemstvi treti mistoTřetí místo od @mickeycz

Tahle totiž určitě nebyla poslední a už nyní se na naší Fan Page na Facebooku  můžete v anketě vyjádřit, který hashtag by jste vy osobně preferovali pro další týden. 

Abychom to naše úvodní kolo ale “nesfoukli” jako svíčku, přidávám ke 3 oceněným obrázkům i další, které postoupily do finále a bojovali o umístění. A zároveň editorský výběr, který jsem se rozhodl přihodit jako bonus. Moc vám všem ještě jednou děkujeme. Sláva vybraným a čest zúčastněným:-) Těšíme se na vaše fotografie a nápady i příště !

Výběr z finálových snímků:

Insta projekt finalovy snimek 1

@tenkudrnatej

Instagram projekt finalovy snimek 3

@lukyadam

finalovy snimek 2

@lukyadam

Editorský výběr blogu iPhonefoto:

Insta projekt editorsky vyber 1

@fethers

Insta projekt editorsky vyber 2

@lachtan1

Insta projekt editorsky vyber 4

@vladakadr

Insta projekt editorsky vyber 3

@jajapv_bw

Insta projekt editorsky vyber 5

@wolscha