Pxl app – síla abstraktní grafikyZ fotografie grafický obraz. Nebo, chcete-li, abstraktní kompozici. Kružnice, čáry, kříže, tečky, 3D kostky …Vyberte si, možností je v základu devět a je jenom na vás, jak si s nimi poradíte:-) Řeč je o další novince-aplikaci s minimalistickým názvem Pxl. Tvorba obrazců pomocí přeskupování pixelů, které umožňuje předem připravený algoristmus, začíná být populární. Ne snad, že by se v App Store skrývaly desítky podobných aplikací. Na dvě další s podobnými vlastnostmi ale upozorním. První z nich je oblíbený Percolator a další Pix-O (tu jsem ještě zatím nevyzkoušel).

Pokud se chcete dozvědět více o tom, co nová app Pxl umí, a co vše se s ní dá dělat, doporučuji podívat se na přiložené video:

Novinka od vývojáře Rainera Kohlbergera je vcelku zajímavým “graficky” laděným nástrojem. Jen drobné upozornění: výsledné rozlišení upraveného obrazu na iPhone 4 nebo iPodu Touch je pouze 640×960, v případě použití na tabletu iPad potom 768×1024. Aktuálně je aplikace ke stažení dočasně za poloviční, zaváděcí cenu 0,89,- eur. Viz Odkaz do App Store.

icon
AB Classic (1177 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Action, Arcade, Entertainment Zdarma Stáhnout aplikaci

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz