Quick – přidávejte text vašim snímku opravdu rychle (recenze)

Před nedávnem se v AppStore objevila aplikace Quick od vývojářského týmu z Kapského města, kteří stojí za známou a velmi oblíbenou aplikací Over, na iOS chlubící se již 9 miliony stažením.

Už jak napovídá její název, titul slouží pro velmi rychlé přidání textu a sdílení. Jak řekl Aaron Marshall, CEO aplikace Over: „Lidé vkládají text na své fotky, aby splnili spoustu úkolů: tvoření meme, zapisování ingrediencí, posílání osobních vzkazů přátelům a mnoho dalších. Vytvořili jsme aplikaci pro tyto lidi. Ti totiž nepotřebují spoustu funkcí, ale rychlost a funkčnost.“

iPhone6.Newspaper

App v základu nabízí několik fontů. Úprava je velmi jednoduchá a intuitivní. Po nahrání fotografie dvojím kliknutím upravíte text, pomocí slideru vyberete barvu a níže ještě font. Výsledek lze sdílet na klasicky známé sociální sítě typu Facebook, Instagram nebo WhatsApp.

iPhone6.Motorcycle

Aplikace je zdarma, a s tím přichází i omezení. U každé fotografie vám Quick vytvoří vodoznak a lze jej odstranit až v rámci In-App nákupu jako zakoupení dalších fontů. S příchodem iOS 8, lze použít Quick přímo v aplikaci Obrázky vašeho iPhonu. Tím celý proces úpravy a editace snímku ještě urychlíte.

 

[appstore id=“574443485″ store=“CZ“ style=“infobox“]
Tags from the story
, , , ,