ShotStrip dokáže tvořit fotopříběhy

V App Store se včera večer objevila žhavá novinka – ShotStrip, která na první pohled působí jako jedna z mnoha těch aplikací, které soupeří o přízeň iPhone fotografů, aby používali k tvorbě svých galeriií a sdílení fotek tu či onu podobně koncipovanou app. V něčem se ShotStrip ale přeci jen liší. Podle dostupných informací totiž dokáže pracovat nejen s jednotlivými snímky, které postupně fotíte a nahráváte, ale rovnou s celými fotopříběhy. K nim se můžete po čase vracet a doplňovat ke konkrétnímu tématu a složce, kterou si zvolíte, další a další obrázky.

V tuto chvíli bohužel ještě nemám přístup k odzkoušení aplikace, ale snad se tak stane ještě během dneška. Vývojáři totiž stále na novince pracují a dolaďují ji za pohodu.  ShotStrip se tak nyní nachází v takzvané testovací beta verzi.

Pokud chcete být skutečně mezi prvními, kteří novou app budou moci vyzkoušet, můžete se registrovat pomocí svého emailu na webové stránce TADY  (pokud se vám nezobrazí kontakt na vývojáře aktivní – stáhněte si přímo aplikaci a proveďte registraci z iPhonu) a pak jen čekat na výzvu, případně  přístupový kód. Jakmile dojde ke spuštění  “plnotučné” verze, určitě dám vědět. Ke stažení by měla být minimálně na začátku ZDARMA. Viz odkaz do App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/shotstrip/id445874638?ls=1&mt=8″]